Туристичним агентствам

Platon Travel – платіжне рішення для туристичного бізнесу. Електронна комерція в туризмі стрімко розвивається, в зв’язку з цим компанія PSP Platon розробила спеціальний продукт для агентств продажу і бронювання авіа / залізничних квитків, туристичних агентств, а також путівок і реєстрації номерів в зарубіжних готелях і готелях.

Після невеликого спаду, який стався під час фінансової кризи, українські тур-оператори знову працюють в повну силу …

Підключитися
travel

PSP Platon - краще рішення для проектів готельно-ресторанного бізнесу та туристичних організацій.

Ми знаємо як

Велика конкуренція на ринку в сфері готельно-ресторанного бізнесу змушує проводити постійну роботу над поліпшенням сайту. Будь то ре-дизайн, нові модулі, контент або підключення прийому платежів з карт.

Багато проектів даного ринку вже є нашими партнерами, і користуються перевагами інтернет-еквайрінгу PSP Platon с 2012 року.

По-цьому можна говорити про те, що система Platon є оптимальним рішенням для туристичних організацій, а також інших E-commerce проектів готельно-ресторанного бізнесу.

Безпечність

Ви можете бути впевнені у високому рівні безпеки всіх транзакцій. Інтернет-еквайринг від PSP Platon відповідає стандарту PCI DSS вищого рівня. Також, система прийому платежів PSP Platon працює з усіма передовими технологіями забезпечення безпеки транзакцій, такими як:

  • Verified By Visa
  • Mastercard SecureCode
  • 3-D Secure

Компанія щорічно проходить переатестацію по всім необхідним нормам і стандартами міжнародних платіжних систем.

Проста інтеграція

Ми працюємо над тим, щоб виконати процес інтеграції за максимально короткий період. З нашого досвіду, підключення займає, в середньому, 3 робочих дня, якщо в процесі інтеграції все проходить гладко. Велика частина часу йде на процедуру перевірки і узгодження деталей з банком-еквайром.

Проблеми інтеграції, в основному, пов’язані з відсутністю ресурсу розробки. У цьому випадку, ми задіємо власні ресурси. Це прискорює процес підключення.

Платіжні інструменти для сайтів travel-агентств

Список інструментів, які використовують сайти туристичних організацій

ІнструментTravel-агентства
Рахунок-посилання (Invoice)Можливість формування рахунку за посиланням з необхідною сумою.
OvercaptureДозволяє знімати більше коштів, ніж було “захолдованно” спочатку.
Розщеплення платежівДозволяє автоматично направляти на різні рахунки оплачені Вашими клієнтами кошти.

Список інструментів, які використовують сайти туристичних організацій

Після підключення системи еквайрингу PSP Platon, Ваш бізнес отримає:

Поліпшення конверсії

Робота над поліпшенням показника конверсії платежів проводиться постійно, за рахунок регулярного моніторингу та своєчасного реагування на програмні збої, або іншого роду затримки при проведенні транзакцій.

Конверсії на сайті

Можна навести приклади, коли після підключення платіжної системи, загальний показник конверсії на сайті демонстрував зростання. Це пов’язано, в більшій мірі, з тим, що деяким відвідувачам сайту набагато простіше провести оплату банківською картою, ніж за допомогою інших способів розрахунку. Також, можна говорити про те, що можливість укласти угоду (або виконати оплату) прямо тут і зараз – це перевага для будь-якого E-commerce проекту.

Важливо розуміти, що показник конверсії на Вашому сайті залежить від безлічі факторів (юзабіліті, швидкість роботи сайту, цінова політика, ін …), вплинути на які неможливо тільки за рахунок установки система прийому платежів.

Якісний технічний супровід

Фахівці компанії PSP Platon в режимі реального часу контролюють працездатність і відмовостійкість системи, реагуючи на всі можливі види помилок. Наша технічна підтримка готова проконсультувати Ваших розробників з технічних питань, а клієнтська підтримка інформує Ваших клієнтів про неуспішні транзакціях, пропонуючи варіанти вирішення виниклої проблеми.

Адаптація дизайну платіжної форми

Ми готові надати свій ресурс для створення кастомізованої платіжної сторінки для Вашого сайту. Завдяки сторінці оплати, яка буде максимально стилізована під Ваш ресурс, довіру до останнього буде підвищуватися, що, відповідно, позитивно впливає на підсумкову конверсію.

Antifraud Система

Cистема виявлення потенційно небезпечних операцій і подальша робота над їх усуненням. Система працює на основі автоматизованих фільтрів і ручної перевірки.

Процес підключення до системи PSP PLATON:

  1. Подача заявки на підключення;
  2. Перевірка сайту на відповідність;
  3. Інтеграція платіжного модуля;
  4. Тестування і запуск прийому онлайн-платежів.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».