Про компанію

Payment Service Provider Platon (ТОВ «Платежі онлайн»)

PSP Platon здійснює процесинг платежів і надає послуги широкому спектру українських учасників ринку електронної комерції.

На території України платіжний провайдер Platon успішно працює з 2012 року. За цей час нашими клієнтами стало більше 1000 компаній, а щоденна кількість транзакцій перевищує 3 000 000.

У своєму портфелі сервісів ми маємо як стандартні e-commerce продукти, так і спеціалізовані рішення для кредитних організацій, освітніх проектів, інтернет і хостинг провайдерів, а також квиткових і букінг операторів.

PSP Platon працює в таких напрямках:

  • Інтернет-еквайрінг;
  • Р2Р перекази та інші платіжні сервіси;
  • Процесинг платежів.

Довіру своїх клієнтів ми заслужили завдяки надійній і стабільній роботі нашої системи, а також оперативній і кваліфікованій службі підтримки. Довірившись нам – Ви отримаєте надійного партнера.

З нами співпрацюють: 95 квартал, IMAX, 27.ua, Бізнес конструктор, Kasa.in.ua, Планета Кіно, Lotto, BergHOFF, Samsung та інші.

Наші програмні рішення:

  • Інтернет-еквайрінг VISA / Mastercard / ПРОСТІР;
  • Masterpass, Visachekout, ApplePay, Privat24;
  • Payer Score, платформа оцінки ризиків кредитування для ринку МФО.
  • Р2Р border / crossborder.

PSP Platon – це:

Payment Provider Platon – це в першу чергу команда амбітних і розумних людей. Ми не є  найбільшим платіжним провайдером, але ми найдружніші, наполегливі і чесні. Ми не просто створюємо продукти, ми доводимо їх до досконалості. Наші рішення не перші, наші рішення – найкращі.

Місія компанії

Ми створюємо найефективніші платіжні рішення. Ми не продаємо свої послуги – ми створюємо продукт для найефективнішого рішення Ваших проблем.

PSP Platon – компанія, що виконує бажання клієнтів

Цінності

У центрі нашої уваги – розуміння бізнесу клієнтів, побудова ефективних процесів, вирішення конкретної проблеми, якісний сервіс.

Наша команда складається з професіоналів в сфері забезпечення платіжних інструментів та організації прийому платежів за допомогою банківських карт і інших способів онлайн-оплати.

Клієнти

В даний час партнерами холдингу є більше 4000 клієнтів.

Обробка платежів здійснюється через сучасний, високотехнологічний і безпечний процесинговий центр. Функціональні можливості нашої платформи, так само як і призначений для користувача інтерфейс, відповідають всім найсучаснішим вимогам ринку і постійно модернізуються нами.

Серверні потужності процесингового центру PSP Platon розташовані в сучасних датацентрах і сертифіковані відповідно до стандарту PCI DSS Level 1 (найвищий рівень). В даний час процесингова система забезпечує безперебійне проходження більше 3 мільйонів транзакцій на добу.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».