API Документація PSP Platon

Підключитися

Для отримання необхідного набору інструментів по інтеграції оплат за допомогою PSP Platon – вам необхідно перейти по кнопці:

API ДокументаціяУ розділі “API Документація” – вам надані всі можливі функції по налаштуванню та інтеграції оплат на вашому сайті або в мобільному додатку.

  • Google Pay
  • Еквайринг
  • Account 2 Card
  • Apple Pay
  • Безпека
  • Р2Р для клієнтів с PCI DSS

API (Application Programming Interface) – засіб інтеграції додатків, що представляє собою набір процедур, функцій, структур або класів, за допомогою яких одна комп’ютерна програма може взаємодіяти з іншою програмою.

Іншими словами, за допомогою API програмні компоненти, утворені в ієрархію, мають можливість взаємодіяти один з одним. Низькорівневі компоненти використовуються високорівневими.

Програмні компоненти дозволяють розробникам в ручному і автоматизованому режимі відправляти дані платіжному провайдеру/банку/іншому учаснику платіжного ланцюжка і отримувати необхідні дані (відповідь) на виході, в залежності від запиту.

API-функціонал дозволяє перевіряти інтеграцію однієї системи з іншою, реалізовувати платіжні інструменти на сайтах або в додатках, виявляти помилки інтеграції, збирати вузькоспрямовану звітність і багато іншого.

Користувачам запропоновано широкий вибір функцій з описом, покрокові інструкції з інтеграції та налаштування методів оплат, а також інших команд, які можуть знадобитися розробнику.

Тут же ви знайдете довідник кодів відмов по зарахуванню коштів на карту з описами помилок і рекомендаціями щодо їх виправлення, а також опис статусів платежів, протоколи повернення коштів тощо.

Розробники зможуть знайти настройки платіжних інструментів (HOLD, invoice, оплата в один клік, і ін), а також інструкції з підключення платіжних модулів – Google Pay, ApplePay, Masterpass і інші. У розділі API документації детально розписані всі етапи підключення, вимоги до мерчантів, процес налаштування кнопок оплати і особливості тестування оплати.

Тут знаходиться вся технічна документація з підключення та обслуговування платежів для сервісів підписки, кредитних організацій, інструкції з налаштування модулів CMS, також опис процесів підключення до сервісу Payer Score.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».