Партнерська програма

Партнерська програма: переказ грошей з картки на картку

Платіжний сервіс PSP Platon пропонує унікальні партнерські умови з розміщення сервісу Р2Р-перекази з картки на картку на Вашому сайті. Якщо Ви хочете залучити додаткову аудиторію, збільшити лояльність користувачів за рахунок розширення функціоналу надаються на Вашому сайті послуг, а також отримати приємний бонус у вигляді додаткового доходу – Вам необхідно почати співпрацю з Platon.

Переказ з картки на картку

  1. Реквізити карт
  2. Підтвердження
  3. Успішний переклад
На ваш email буде надіслано квитанцію про виконання переказу
Комісія: 1% +5.00грн. З карти спишеться: 0.00 грн.

Ліміти по переказах з карти на карту

Що Вам потрібно зробити:

  1. підписати з нами договір;
  2. розмістити плагін Р2Р-переказів на своєму сайті.

Для Вас буде створена обліковий запис в особистому кабінеті системи PSP Platon. В особистому кабінеті Ви зможете аналізувати статистику переходів, і кількість успішних операцій переказів грошей, які були здійснені відвідувачами Вашого сайту. Ваш дохід заснований на поділі комісійної прибутку від кожного перекладу, зробленого в результаті переходу на захищену сторінку Р2Р-переказів з вашого сайту.

Більш детально з умовами партнерської програми, Ви можете дізнатися, зв’язавшись з нашою Службою підтримки за тел. 0800 750 504 або листом на mon[email protected].

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».