3-D Secure

3-D Secure – технологія, розроблена корпорацією Visa, для збільшення безпеки розрахунків в інтернеті при використанні банківських карт Visa, MasterCard. У звичайних (не захищених 3-D Secure) транзакціях відповідальність за операції по вкраденим картками несе «мерчант» – торгово-сервісне підприємство, на сайті якого була проведена покупка товару / послуги з краденою карті. У разі 3-D Secure відповідальність переноситься на банк-емітент, що випустив карту.

3-D Secure – технологія, призначена для підвищення безпеки розрахунків з використанням банківських карт Visa, MasterCard та інших платіжних систем в інтернеті.

Працюючи з банківськими картами в інтернеті, дуже важливо стежити за безпекою. Конфіденційні дані не повинні стати відомі третім особам. Тому на додаток до існуючих систем захисту з 2011 року банками використовується ще одна технологія – 3-D Secure.

Піклуючись про безпеку транзакцій кожного платника, система прийому платежів PSP Platon надає своїм клієнтам можливість використовувати технологію 3-D Secure.

Її мета не допустити виконання операцій по карті кимось, крім власника.

В основі технології 3D-Secure, лежить ідентифікація власника картки за допомогою одноразового пароля при кожній покупці в інтернет – магазині. Цей пароль висилається банком-емітентом платіжної картки держателю за обумовленим каналу комунікації (мобільний телефон, електронну адресу і т.д.), під час здійснення операції в мережі Інтернет.

Після авторизації подібних транзакцій, вони обробляється аналогічно, як і в разі угод, які відбуваються без використання технології 3D-Secure. При цьому, дана технологія забезпечує повний захист від шахрайства в Інтернет.

Повернутися в початок

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».