Інтернет-еквайринг

Інтернет-еквайринг – прийом до оплати платіжних карт через Інтернет з використанням спеціально розробленого web-інтерфейсу, що дозволяє провести розрахунки в інтернет-магазинах і оплатити на спеціальних електронних платіжних системах різні послуги (мобільний зв’язок, комунальні послуги, Інтернет, фіксований телефонний зв’язок тощо. ).

Інтернет, з самого першого дня свого існування, виконував виключно інформаційну функцію. У процесі свого розвитку інтернет став залучати відомих виробників і рекламодавців. Потім в цифрову середу прийшли онлайн-магазини, які дозволяють здійснювати покупки, не покидаючи власної квартири.

Одним з найбільш надійних варіантів оплати вважається інтернет – еквайринг. Він являє собою послугу, яка робить можливою оплату платіжними картами через всесвітню мережу за допомогою спеціального web-інтерфейсу, що дозволяє проводити розрахунок в онлайн-магазинах, а також платити за послугу або товар в спеціальних платіжних електронних системах.

В даний час електронні гроші досить поширені і тут чималу роль зіграв інтернет-еквайринг. Україна, як і всі розвинені країни, намагається активно розвивати цей напрямок торговельної діяльності. Цю послугу активно розвивають і освоюють, намітилися позитивні тенденції подальшого розвитку інтернет-еквайрінгу в Україні, кількість банків-еквайєрів, платіжних систем і сервісів велике і продовжує рости. Саме цей стабільне зростання багато в чому сприяє динамічному розвитку інтернет-торгівлі, адже цей спосіб здійснення покупок в інтернеті і оплати різноманітних послуг є найшвидшим, надійним і зручним. Для того щоб почати користуватися цим методом необхідно бути власником картки, рахунок якої спеціально використовується для оплати не тільки в інтернеті, а ще й в звичайних магазинах.

Ще один важливий нюанс – комісія за інтернет еквайринг. Вона може бути одноразовою – одноразовий внесок при підключенні до потрібної послуги. Існує також комісія за транзакції, тобто стягується певний відсоток від усієї суми платежу (найпоширеніший варіант). Малопоширений варіант – щомісячна плата за обслуговування (зараз таку послугу жоден банк України, який займається інтернет-еквайрингом, не надає).

На закінчення хочеться відзначити, що зараз на ринку електронної комерції з’являється велика кількість компаній і сервісів, які виступають як небанківські інтернет-еквайєри і як посередники між інтернет-магазином і банком. Тому, для прийому платежів на сайті радимо підключити платіжний сервіс Platon, що відрізняється безпекою і надійністю. Це комплексний сервіс для онлайн-послуг, який постійно розвивається і модернізується.

Повернутися в початок

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».