MasterCard Secure Code

MasterCard Secure Code – Для забезпечення високого ступеня безпеки електронних платежів процесинговий центр PSP Platon підтримує технологію MasterCard Secure Code.Согласно даними численних досліджень безпеку платежів в інтернеті є одним із пріоритетних напрямків для онлайн користувачів. Саме тому для забезпечення високого ступеня безпеки електронних платежів процесинговий центр Platon підтримує технологію MasterCard Secure Code, щоб оплата картами mastercard в інтернет магазині була безпечною для Ваших клієнтів.

MasterCard Secure Code – технологія забезпечує безпеку банківських карт MasterCard шляхом надання додаткового секретного коду, який захищає їх від несанкціонованого використання в процесі здійснення покупок в інтернет-магазинах. За допомогою даної послуги клієнт Вашого інтернет-магазину зможе оплатити карткою MasterCard з найменшими ризиками виникнення шахрайства.

MasterCard Secure Code – це простий і безпечний спосіб оплати покупок в інтернет-магазинах. Секретний код – SecureCode, відомий тільки власнику картки і банку-емітенту, забезпечує платіжну карту MasterCard додатковим захистом від несанкціонованого використання в інтернет-магазинах.

Часто банки-емітенти встановлює витратні ліміти по банківських картах клієнтів, які можуть стати причиною неуспішних транзакцій в мережі інтернет. Для того щоб змінювати дані ліміти, а також отримати секретний код для проведення безпечних онлайн операцій, власникам платіжних карт рекомендується звертатися в банк-емітент.

Поряд з використанням протоколу шифрування даних PCI DSS, платіжна система PSP Platon, дозволить забезпечити високий рівень безпеки онлайн платежів на Вашому сайті.

Оплата картами MasterCard на сайті буде доступна власникам наступних їх типів:

  • MasterCard Standart
  • MasterCard Gold
  • MasterCard Platinum

Офіційний сайт MasterCard Worldwide (www.mastercard.ua)

Повернутися в початок

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».