Процесинговий центр

Процесинговий центр являє собою систему обробки операцій по банківських картках в сфері e-Commerce.

Основне завдання процессингового центру – забезпечення можливості прийняття платежів за банківськими картками інтернет-магазинами. Крім того, процесинговий центр координує розрахунки між банком-емітентом картки, торговою точкою, кардхолдером і банком-еквайєром.

Крім процесингу, ПЦ також здійснює маршрутизацію запитів від інших процесингових центрів, координує взаємодію між учасниками за встановленим регламентом і веде бази учасників.

Процесинговий центр підтримує обробку запитів на авторизацію та / чи протоколів транзакцій, які фіксують дані про всі операції з карткою: будь то видача готівки або безготівкові платежі.

Ці дані надходять від банків-еквайєрів або безпосередньо з торговельних точок, де була використана карта. Процесинговий центр виконує запити на авторизацію і зберігає відомості про ліміти власників карток, якщо банк-емітент не веде власної бази.

Повернутися в початок

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».