Способи оплати в Інтернет-Магазинах

Способи оплати в Інтернет-Магазинах – В даний час все більшою популярністю користується придбання товарів в різних інтернет магазинах з використанням ресурсів і можливостей Всесвітньої мережі.

У зв’язку з чим виникає питання: які способи оплати в інтернет магазинах використовуються і як можна розплатитися за товар або послуги?

Інтернет-магазин способи оплати може використовувати різні – відзначимо основні з них:

  • банківські картки;
  • електронні платіжні системи;
  • різні переклади;
  • оплата готівкою.

Банківські картки

Банківські картки – найбільш поширений спосіб оплати послуг і товарів у Всесвітній мережі. Існує карти двох основних платіжних систем VISA і MasterCard. Карти обох платіжних систем відрізняються надійністю і безпекою проведення моментальних платежів.

Що таке моментальні платежі?

Все просто. При купівлі товару або оплату послуг в інтернет-магазині вам досить ввести в спеціальні поля дані про свою карту: номер карти, термін дії карти, ПІБ (ця інформація розташовується на лицьовій стороні картки) і CVV / CVV2 (три останні цифри на зворотному боці картки , там де знаходиться зразок підпису) – і ваша покупка тут же оплачується, а з карти списується сума покупки.

Даний вид розрахунків дуже зручний і комфортний, немає необхідності проводити хитрі і складні маніпуляції. Відзначимо також, що банківські карти бувають кредитними і дебетовими. А розрахуватися банківськими картами платіжних систем VISA і MasterCard можна в будь-якому інтернет-магазині світу, що також дуже зручно. Тому більше половини покупців інтернет магазинів користуються саме банківськими картками.

Платіжні системи

Другим за популярністю способом оплати за товари, придбані в інтернет-магазині, є електронні платіжні системи. При цьому основною одиницею розрахунків є електронні титульні знаки, наприклад, прийом оплати за WebMoney на сайті здійснюється в WMZ або WMR.

Зарубіжні інтернет-магазини використовують переважно такі електронні платіжні системи, як PayPal і Moneybookers. У вітчизняних інтернет-магазинах основний способи оплати – WebMoney. Прийом оплати по WebMoney в інтернет магазині здійснюється з використанням програми WebMoney Keeper. Для оплати Яндекс.Деньгами необхідно зайти на спеціальне сайт платіжної системи.

Перекази грошових коштів

Перекази грошових коштів є ще одним способом оплати в Інтернеті. Найбільш часто використовуються наступні види переказів:

  • банківські перекази;
  • поштові переклади;
  • переклади з використанням електронної пошти;
  • грошові перекази можуть здійснюватися і в іншій формі.

Оплата готівкою

Оплата готівкою на увазі оплату за товари при доставці їх кур’єром клієнту безпосередньо в руки.

Повернутися в початок

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».