Verified by Visa

Verified by Visa – Для забезпечення високого ступеня безпеці електронних платежів процесинговий центр PSP Platon підтримує технологію Verified by Visa.

Щоб оплата кредитною карткою на сайті була надійною і безпечною, процесинговий центр PSP Platon підтримує технологію Verified by Visa.

Verified by Visa – це захищена оплата кредитною карткою, що забезпечує високу ступінь безпеки електронних платежів в інтернеті. Оплата карткою Visa на сайті відбувається шляхом простої процедури перевірки. Verified by Visa здійснює ідентифікацію особистості власника картки при покупках в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, за спеціальним паролем, який власник картки може отримати в банку-емітенті платіжної картки. Будь-який власник картки Visa може скористатися цією зручною і безпечною послугою. Таким чином оплата через Visa Card є максимально захищеною від онлайн шахрайства.

Більш того, використовувати Verified by Visa дуже просто. Для цього необхідно один раз зареєструвати банківську карту і створити власний пароль для її захисту. Після цього, при здійсненні покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, в комп’ютері буде з’являтися вікно Verified by Visa. У відповідне поле даного вікна необхідно ввести свій пароль і натиснути кнопку «Відправити». Справжність власника картки буде підтверджена, і оплата покупки стане безпечною. Таким чином власник з легкістю зможе оплатити Visa картою необхідний товар або послугу.

Для проведення операцій в мережі інтернет карта Visa часто буває заблокована емітентом. Тому в разі неуспішних спроб оплатити покупку в інтернет-магазині, держателю рекомендується звернутися в банк-емітент і перевірити витратні ліміти на трансакції в інтернет по своїй банківській карті.

У Вашому інтернет магазині оплата Visa буде здійснюватися такими типами карт:

  • Visa Electron
  • Visa Classic
  • Visa Gold
  • Visa Platinum
  • Visa Infinite

Офіційний сайт Visa International (www.visa.com.ua)

Повернутися в початок

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».