Платіжні модулі для CMS

Для швидкої організації онлайн-платежів на сайті Вашого інтернет-магазину PSP Platon розробив і рекомендує ряд модулів для різних видів CMS, що в деяких випадках дає можливість налаштувати прийом платежів з пластикових карт на сайті інтернет-магазину без залучення ресурсу розробників.

Підключитися

Подати заявку на підключення

Як підключити платіжний модуль на сайт?

  • Для прийому онлайн-платежів з карт на сайті Вам необхідно витратити всього кілька хвилин часу. Підключити та налаштувати модуль оплати для сайту дуже просто. Достатньо завантажити необхідні дані на Ваш комп’ютер і, слідуючи інструкціям, здійснити установку.
  • В основі роботи платіжного сервера PSP Platon лежать програми безпеки Verified by Visa і MasterCard SecureCode, що дозволяє обробляти 3D-Secure операції з максимальною безпекою, як торговця, так і покупця
  • Для встановлення модуля прийому платежів з карт для Вашого сайту натисніть на іконку необхідної CMS, щоб отримати необхідні файли і детальні інструкції з інтеграції.
  • Якщо Ви не знайшли модуль для CMS свого інтернет-магазину, заповніть форму вище. Наші фахівці допоможуть інтегрувати модуль прийому платежів на сайті інтернет-магазину будь-якої платформи.

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».