Модуль прийому платежів для CMS 1С-Бітрікс

Підключитися

1С-Бітрікс – одна з найпопулярніших систем управління сайтом на території СНД. Заснована на запатентованій технології «Композитний сайт», що збільшує швидкість відгуку ресурсу. Має просту, доступну схему управління через адміністративну панель, інтегрована з CRM. Плагін являє собою завантажуваний модуль, який можна встановити вручну або з маркетплейсу.

Бітрікс по праву вважається однією з кращих CMS для великого бізнесу з великими потребами. Найважливішим плюсом даної платформи є проста інтеграція ресурсу з базою 1С «Підприємство» і «Бухгалтерія». Btirix CMS має висококласну систему безпеки, що захищає від спроб хакерських атак.

Компанія PSP Platon надає своє рішення для онлайн оплат банківськими картами на вашому сайті, просте в установці та налаштування.

Інструкція з встановлення та налаштування модуля прийому платежів

Етапи установки модуля онлайн оплат картами «Platon» для 1С-Бітрікс (версія після 15 ядра, після php 5.4):

Можливі 2 способи встановити модуль на Ваш сайт:

1 – Встановити модуль офіційного маркетплейса 1С-Бітрікс і встановити через адмін консоль: “Marketplace” -> Встановіть Платіжне рішення від компанії Platon -> Перевірити установку в розділі “Marketplace” -> “Встановлені рішення”. Статус повинен бути “Встановлено”;

2 – Установка модуля з архіву: в адміністративній панелі перед “Контент” -> “Файли і папки” -> і перейдіть в дірректорію / bitrix / modules /. Завантажте в цю папку засобами Бітрікс архів «platon.paysystem.tar.gz». Засобами Бітрікс розпакуйте вміст архіву, переписавши його (в разі поновлення) і заново встановіть модуль: в розділі “Marketplace” => “Встановлені рішення”. При цьому, дані з налагодження повинні зберегтися (якщо ви виконували оновлення модуля).

Налаштування модуля:

У Адміністративної панелі перейдіть “Магазин” => “Налаштування” => “Платіжні системи” => “Додати платіжну систему”:

1 – Запам’ятати або зберегти собі на час ID платіжної системи – інформація необхідна для обробника.

2 – Вибрати обробник платіжної системи зі списку – “platon_paysystem”;

3 – Заповнити “Тема” – “Platon”;

4 – Заповнити “Назва” – “Оплата карткою Visa / MasterCard”;

5 – Встановити позначку “Активність”;

6 – Заповнити “Опис” – “Оплата карткою Visa / MasterCard”;

7 – Логотип для модуля 1СБітрікса знаходиться в папці “Контент” => “Файли і папки” => і перейдіть в дірректорію /bitrix/images/platon.paysystem з ім’ям logo-platon.png (245px * 115px).

8 – Встановити кодування зі списку – UTF-8;

Нижче в розділі “Налаштування обробника ПС” встановлюємо параметри:

1 – Номер платежу – “Замовлення” => “Код замовлення (ID)”;

2 – Валюта – “Оплата” => “Валюта”;

3 – Код покупця – “Користувач” => “Код користувача (ID)”;

4 – Сума рахунку – “Оплата” => “Ціна”;

5 – Cancel URL – “Вказуємо сторінку, куди буде перенаправлений покупець після 5-ти неуспішних спроб оплати. Зазвичай така сторінка є вже в самому Бітрікс – перевірити можна в адміністративній панелі виберіть “Контент “=>” Файли і папки “=> і перейдіть в дірректорію /personal/order/payment/error.php.”;

6 – Success URL – “Вказуємо сторінку, куди буде перенаправлений клієнт після успішної оплати. Зазвичай така сторінка є вже в самому Бітрікс – перевірити можна в адміністративній панелі виберіть”Контент “=>” Файли і папки “=> і перейдіть в дірректорію / personal / order / payment / – файл index.php.“;

7 – Адреса Platon, на який передається (POST) оплата – https://secure.platononline.com/payment/auth;

8 – Ключ для ідентифікації клієнта – Вам його направляє відповідальний співробітник PSP Platon (merchant id);

9 – Пароль ідентифікації клієнта – Вам його направляє відповідальний співробітник PSP Platon (password).

Налаштування обробника:

1 – Файл обробника можна знайти в Адміністративній панелі перед “Контент” => “Файли і папки” => bitrix / personal / order / payment в файлі result.php. Необхідно в параметрі “PAY_SYSTEM_ID_NEW” => “11” – вказати ID платіжної системи PSP Platon;

2 – Якщо ж обробника немає, його можна створити скориставшись стандартним функціоналом Бітрікс і підключити обробник.

2.1 – Створити файл “імя.php” => редагувати його як HTML і з меню, що випадає обираємо “Магазин” => “Процедура оформлення замовлення” => “Підключення обробника результату платіжної системи”, двічі клікнувши на ньому.

2.2 – У вікні, справа в випадаючому списку вибираємо Платіжну систему (двічі клікнувши на ній або перетягнути мишею на білу частину форми).

2.3 – Посилання на цей файл – це і є callback url, на який буде звертатись платіжна система з результатами оплтати (важливо: не забудьте повідомити його в тех.підтримку компанії PSP Platon).

На цьому базова настройка модуля завершена

Додаткова настройка модуля:

Додаткова настройка модуля необхідна у випадках:

1 – Якщо є проблеми з налаштуванням статичного IP адреси (використовується для операцій списань в один клік);

2 – Використовується функціонал холдірованія засобів (авторизація без списання);

3 – Виконується часткове списання (CAPTURE) коштів за умови використання операції HOLD;

4 – Виконується часткове або повне повернення (CREDITVOID) по API. Обов’язкова наявність статичної IP.

* Використання даного функціоналу можливо спільно з настройками на стороні платіжної системи.

Для виконання необхідних налаштувань, перейдіть в Адміністративній панелі в меню “Налаштування” => “Налаштування продукту” => “Налаштування модулів” => “Платіжна система Platon”

Встановіть необхідний функціонал і перевірте / встановіть необхідні статуси замовлень.

Як працювати з холдуваннаям, частковим списанням, частковим поверненням?:

Якщо Вам підключили функціонал резервування коштів (без списання) на карті клієнта (холдірованіе), і Ви вірно налаштували функціонал в додаткових настройках модуля:

– в списку замовлень статус замовлень, оплачуваних через Platon буде “Утримання оплати (HOLD)” а в графі “Оплачено” – “ні”. Це означає, що грошові кошти з клієнта списані, але оплата не підтверджена співробітником магазину / компанії, отже, замовлення не сплачено.

– і при перегляді замовлення на верхній панелі інструментів ви побачите кнопку Platon.

Списання / часткове списання коштів з картки. Підтвердження оплати:

Щоб виконати списання / часткове списання коштів за раніше заблоковану суму, необхідно натиснути кнопку “Platon” => “Підтвердити”.

У який з’явився pop-up вікні вказати суму фактичного списання і натиснути кнопку “Підтвердити оплату”. Відповідь від системи буде синхронним і буде показаний на цій же формі.

Повернення / часткове повернення коштів. Повернення заблокованої суми:

Щоб повернути / часткове повернення коштів за раніше списаної суми, необхідно натиснути кнопку “Platon” => “Повернути”.

У який з’явився pop-up вікні вказувати суму повернення (не може перевищувати суму списання), і натиснути кнопку “Повернути на рахунок покупця”. Відповідь від системи буде синхронним і буде показаний на цій же формі.

Увага! Дана операція не означає, що кошти повертаються на карту клієнта відразу ж. Кошти будуть зараховані клієнту після фактичної обробки запиту банком-емітентом.

Як тільки буде запущений плагін з прийому платежів на 1С-Бітрікс, крім послуги онлайн оплати на сайті, Ви отримаєте постійну технічну підтримку від наших фахівців, доступ до статистики в особистому кабінеті і клієнтську підтримку для ваших покупців, що працює щодня з 9:00 до 22 : 00.

Виникли труднощі з установкою? Телефонуйте, будемо раді допомогти!

Важливо! Після установки і настройки, вам необхідно зв’язатися з одним з менеджерів компанії PSP Platon для підключення послуги, укладення договору, подальшої консультації і вибору додаткових можливостей а також включення можливості прийом онлайн платежів.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».