Модуль прийому платежів для CMS Magento

Підключитися

Magento – система управління контентом web-ресурсу. З 2011 року права на неї належать eBay Inc. Дана CMS є однією з найбільш популярних систем для організації діяльності електронної комерції. Для прийому оплат з банківських карт в інтернеті на такому ресурсі ми створили плагін для Magento.

Сервіс PSP Platon надає безкоштовний модуль, за допомогою якого ви зможете налаштувати оплату картами на сайті. Все що потрібно – встановити модуль і укласти договір з компанією «Платежі онлайн», після чого до вашого ресурсу буде підключена нова функція по прийому платежів з банківських карт і Приват24.

Сайт на Маджента – відмінний вибір для інтернет-магазину, а оплата на сайті за допомогою банківської карти – обов’язкова умова в сучасній електронній комерції.

  Підтримувані версії:


 • Magento 1.7 і нижче (стара версія модуля);
 • Magento 2.0 і вище.

  Доступні методи оплати в модулі:


 • Visa / Mastercard / Простір;
 • Приват24;
 • Apple Pay (з 01.10.2020);
 • Google Pay (з 01.10.2020).

  Доступний функціонал модуля:


 • Оплата на сайті;
 • Тестовий режим;
 • Реєстрація в PSP Platon.

Інструкція з встановлення та налаштування модуля прийому платежів

Етапи установки модуля онлайн оплат картами «Platon Pay» для Magento:

1. Завантажте плагін (модуль) з нашого сайту або з офіційного маркетплейса Magento, розпакуйте «platon-module-platon-pay-100.0.5zip» в кореневу папку.

2. В адмін-панелі виберіть пункт Магазини -> Конфігурація -> Продажі -> Методи оплати – у верхньому меню. Повинна з’явитися секція з назвою Platon Pay.

3. Переведіть платіжний додаток в стан «Включено», коли будете готові.

Ви можете включити «Тестовий режим» (встановіть значення «включено») і провести тестування роботи модуля (в тестовому режимі модуль дозволяємо повністю перевірити процес оплати на сайті, і подивитися, як клієнти будуть оплачувати ваші товари на сайті).

Для подальших налаштувань Вам необхідно зняти галочку «Тестовий режим» і натиснути кнопку «Підключити PSP Platon» – заповнити всі поля у вікні і відправити заявку нашим менеджерам.

Після консультації з менеджером:

4. Заповнити поле “Gateway URL” (прописавши URL): https://secure.platononline.com/payment/auth;

5. Повідомити менеджеру Callback Url;

6. Заповнити поля «Key» і «Password» – отримані у менеджера;

7. За бажанням Ви можете змінити назву платіжного методу (поле «Title») і додати додатковий текст при виборі даного методу оплати (поле «Text Info»);

8. Зберегти зміни.

Готово, користуйтеся з задоволенням!

Примітка: взаємодія CMS і gateway пишеться в лог за адресою: /{PATH}/var/log/platon_callback.log – переконайтеся, що ця директорія доступна для запису веб-сервера.

Увага! Не використовуйте «Тестовий режим» – після того як налаштували модуль на прийом онлайн платежів – це дозволить уникнути неприємних ситуацій по оплаті товарів і послуг на вашому сайті!

Як тільки буде запущений плагін з прийому платежів на Magento, крім послуги онлайн оплати на сайті, Ви отримаєте постійну технічну підтримку від наших фахівців, доступ до статистики в особистому кабінеті і клієнтську підтримку для ваших покупців, що працює щодня з 9:00 до 22:00 .

Виникли труднощі з установкою? Телефонуйте, будемо раді допомогти!

Важливо! Після установки і настройки, вам необхідно зв’язатися з одним з менеджерів компанії PSP Platon для підключення послуги, укладення договору, подальшої консультації і вибору додаткових можливостей а також включення можливості прийом онлайн платежів.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».