Модуль прийому платежів для CMS OpenCart

Підключитися

Прийом платежів на сайті OpenCart здійснюється завдяки додатковому модулю, який встановлюється в кореневу директорію. Сайти на OpenCart відрізняються вбудованим широким функціоналом можливостей, простотою роботи і відкритим кодом. На відміну від багатьох подібних CMS, OpenCart відпочатку заточений під eCommerce-проекти.

Компанія PSP Platon надає своє платіжне рішення для інтернет-проектів, які використовують дану CMS-платформу. Нижче ви знайдете інструкцію по установці плагіна онлайн оплати на сайті. Установка займає не більше 10 хвилин, якщо ж у вас виникнуть складності – будемо раді допомогти!

Після цього ви зможете приймати платежі картами Visa, Mastercard і Простір а також Приват24 на своєму сайті, отримаєте доступ до статистики та можливість підключити безліч додаткових інструментів, які підходять для вашого типу бізнесу (холдування платежів, оплата в один клік і т.д.).

  Підтримувані версії:


 • OpenCart 2.3 і нижче (стара версія модуля);
 • OpenCart 3.0 і вище.

  Доступні методи оплати в модулі:


 • Visa / Mastercard / Простір;
 • Приват24;
 • Apple Pay (з 01.10.2020);
 • Google Pay (з 01.10.2020).

  Доступний функціонал модуля:


 • Оплата на сайті;
 • Тестовий режим;
 • Реєстрація в PSP Platon.

Інструкція з встановлення та налаштування модуля прийому платежів

Етапи установки модуля онлайн оплат картами «Platon Pay» для OpenCart:

Можливі 2 способи встановити модуль на Ваш сайт:

1. Завантажити плагін (модуль) з нашого сайту або з офіційного маркетплейсу OpenCart і встановити через адмін консоль: Модулі -> Установка модулів -> Завантажити -> Вибрати файл «PlatonOpenCart3.ocmod.zip».

2. Разархівіруйте вміст архіву «PlatonOpenCart3.ocmod.zip» в кореневу папку;

4. Перейдіть в адміністративну панель, виберіть Модулі -> Оплата -> Platon Pay – натисніть «Активувати», потім «Змінити»;

5. Встановіть платіжну систему в положення «Активно» і натисніть «Зберегти».

Ви можете встановити галочку «Тестовий режим» і провести тестування роботи модуля (в тестовому режимі модуль дозволяємо повністю перевірити процес оплати на сайті, і подивитися, як клієнти будуть оплачувати ваші товари на сайті).

Для подальших налаштувань Вам необхідно зняти галочку «Тестовий режим» і натиснути кнопку «Підключити PSP Platon» – заповнити всі поля у вікні і відправити заявку нашим менеджерам.

Після консультації з менеджером:

5. Прописати Gateway URL: https://secure.platononline.com/payment/auth;

6. Повідомити менеджеру Callback Url;

7. Заповнити поля «Client Key» і «Password» – отримані у менеджера;

8. При необхідності ви можете змінити назву способу оплати та адресу URL-шлюзу;

9. Виберіть «Очікування» як значення за замовчуванням «Статус замовлення», а також «Повернення» в «Статус повернення замовлення»

10. Зберегти зміни.

Модуль прийому платежів на сайті готовий до використання!

* Зверніть увагу: для версії 2.3 і вище callback url буде за адресою: http: // {OPENCART_URL} /index.php?route=extension/payment/platon/callback

В інших випадках  вона тут: http://{OPENCART_URL}/index.php?route=payment/platon/callback

opencart-2

Увага! Не використовуйте «Тестовий режим» – після того як налаштували модуль на прийом онлайн платежів – це дозволить уникнути неприємних ситуацій по оплаті товарів і послуг на вашому сайті!

Як тільки буде запущений плагін з прийому платежів на OpenCart, крім послуги онлайн оплати на сайті, Ви отримаєте постійну технічну підтримку від наших фахівців, доступ до статистики в особистому кабінеті і клієнтську підтримку для ваших покупців, що працює щодня з 9:00 до 22:00 .

Виникли труднощі з установкою? Телефонуйте, будемо раді допомогти!

Важливо! Після установки і настройки, вам необхідно зв’язатися з одним з менеджерів компанії PSP Platon для підключення послуги, укладення договору, подальшої консультації і вибору додаткових можливостей а також включення можливості прийом онлайн платежів.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».