Модуль прийому платежів для WooCommerce (WordPress)

Підключитися

WordPress – безкоштовна система управління ресурсом, що включає в себе велику кількість функціональних доповнень, як безкоштовних, так і на платній основі. Модуль платежів для WordPerss від PSP Platon – безкоштовний інструмент, за допомогою якого Ви можете налаштувати прийом платежів з банківських карт Visa і Mastercard і методом Приват24 на web-ресурсі. Дана CMS є ідеальним варіантом для блогів, новинних ресурсів, сторінок-візиток, невеликих лендінгів. Але, підключивши відповідні розширення, сайт на WordPress може стати потужним інструментом при створенні інтернет-магазину (наприклад, WooCommerce). Модуль прийому платежів з карток встановлюється через адмін.панель web-ресурсу за інструкцією, наведеної нижче. Установка, настройка модуля займає до 10 хвилин, після чого у Вас повинна з’явитися нова функція прийому оплат з карт. Близько 400 тисяч продавців по всьому світу користуються даним модулем, який успішно існує і вдосконалюється з 2011 року.

Прийом платежів на сайті можливий після установки модуля WooCommerce або OsCommerce (як уже згадувалося вище, дане доповнення відкриває функціонал торгівлі через веб-ресурс) а також і для сайтів без додаткових плагінів для e-commerce налаштувань.

  Підтримувані версії:


 • WordPress 5.2 і вище.

  Доступні методи оплати в модулі:


 • Visa / Mastercard / Простір;
 • Приват24;
 • Apple Pay (з 01.10.2020);
 • Google Pay (з 01.10.2020).

  Доступний функціонал модуля:


 • Оплата на сайті;
 • Тестовий режим;
 • Реєстрація в PSP Platon.

Інструкція з встановлення та налаштування модуля прийому платежів

Етапи установки модуля онлайн оплат картами «Platon Pay WooCommerce» для WooCommerce (WordPress):

Можливі 2 способи встановити модуль на Ваш сайт:

1. Завантажити плагін (модуль) з нашого сайту або з офіційного маркетплейсу WordPress і встановити через адмін консоль: Plugins -> Додати новий -> Завантажити плагін -> Вибрати файл «platon-pay-woocommerce.zip».

2. Додати плагін онлайн оплат картами безпосередньо на сайт, через адмін консоль, встановивши його з офіційного маркетплейсу WordPress: Plugins -> Додати новий -> Виконати пошук «Platon Pay WooCommerce» -> Встановити;

3. Після успішної установки Вам необхідно «Активувати» ваш плагін (Plugins -> Platon Pay WooCommerce -> Активувати);

4. В бічному меню адмін консолі вибираємо «Налаштування Platon Pay»;

Ви можете встановити галочку «Тестовий режим» і провести тестування роботи модуля (в тестовому режимі модуль дозволяємо повністю перевірити процес оплати на сайті, і подивитися, як клієнти будуть оплачувати ваші товари на сайті).

Для подальших налаштувань Вам необхідно зняти галочку «Тестовий режим» і натиснути кнопку «Підключити PSP Platon» – заповнити всі поля у вікні і відправити заявку нашим менеджерам.

Після консультації з менеджером:

5. Прописати URL: https://secure.platononline.com/payment/auth;

6. Повідомити менеджеру Callback Url;

7. Заповнити поля «Секретний ключ» і «Пароль» – отримані у менеджера;

8. За бажанням Ви можете заповнити поле «Return url» – вказавши сторінку, на яку буде перенаправлений користувач після успішної оплати;

9 – Зберегти зміни.

Увага! Не використовуйте «Тестовий режим» – після того як налаштували модуль на прийом онлайн платежів – це дозволить уникнути неприємних ситуацій по оплаті товарів і послуг на вашому сайті!

Як тільки буде запущений плагін з прийому платежів на WordPress, крім послуги онлайн оплати на сайті, Ви отримаєте постійну технічну підтримку від наших фахівців, доступ до статистики в особистому кабінеті і клієнтську підтримку для ваших покупців, що працює щодня з 9:00 до 22:00 .

Виникли труднощі з установкою? Телефонуйте, будемо раді допомогти!

Важливо! Після установки і настройки, вам необхідно зв’язатися з одним з менеджерів компанії PSP Platon для підключення послуги, укладення договору, подальшої консультації і вибору додаткових можливостей а також включення можливості прийом онлайн платежів.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».