Платіжні інструменти

У розпорядженні мерчантів – повний набір інструментів для прийому платежів на сайті і додатку. Ви маєте можливість підібрати набір інструментів, який відповідає індивідуальним особливостям Вашого бізнесу. Якщо Вам складно зробити вибір – зверніться до наших менеджерів, вони допоможуть не тільки підключити оплату на сайті але і підказати, які інструменти будуть для Вас оптимальні.

Підключитися

Для різних видів бізнесу ефективні різні інструменти. Деякі допомагають підвищити конверсію, інші – запобігти випадкам інтернет-шахрайства, чи збільшують відсоток скоєння повторних покупок. Вибравши еквайринг від PSP Platon, Ви отримуєте повний супровід на етапі підключення і подальшої співпраці. Безпека платежів – найважливіша складова онлайн-оплати. Платіжний провайдер Platon вживає всі необхідні заходи для того, щоб Ви не турбувалися про безпеку оплат і могли максимально автоматизувати процеси.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».