Холдування

Підключитися
Холдирование

Холдування коштів або «заморозка» на картці покупця – це зручний інструмент, який дозволяє списати кошти після підтвердження операції.

За допомогою цього інструменту торговці можуть «резервувати» необхідну суму на картці клієнта без її фактичного списання до того моменту, поки можна буде провести платіж. Максимальний термін холдування – до 30 днів без списання.

Холдування (від англ. Hold) – термін, що позначає утримання коштів на певний термін, після чого відбувається скасування транзакції або списання грошей. Також, інструмент називають відкладеною оплатою або предавторізацією.

Як правило, холдування використовується в тих видах бізнесу, де товар або послуга доступна не миттєво, а через деякий час – протягом декількох хвилин, годин, днів або з якоюсь періодичністю. Наприклад, холдування використовується службами таксі – клієнт робить замовлення, приїжджає авто, везе за вказаною адресою, а в кінці поїздки відбувається автоматичене списання заблокованої з картки покупця суми.

Послуга актуальна для:

  • інтернет-магазинів, які працюють зі складами постачальників і перед оплатою мають потребу уточнити наявність необхідної позиції на складі;
  • бізнесу, в якому не можна відразу розрахувати повну вартість замовлення;
  • бронювання готелів, квитків, зняття штрафів та інших послуг.

В основному, холдування використовується великими e-commerce проектами, малим і середнім онлайн-бізнесом і квитковими організаціями.

Як підключити та налаштувати холдування?

Налаштування холдування доступні клієнтам PSP Platon в особистому кабінеті. Також ви можете повідомити про необхідність підключити та налаштувати послугу холдування вашому менеджерові.

У торговців є можливість самостійно налаштувати графік зарахування захолдованних грошей в будь-який день на ваш розсуд або зробити підтвердження списання в особистому кабінеті вручну. Крім того, ви можете повернути «заморожені» кошти повністю або частково на картку клієнта. Зарахування коштів на картку клієнта відбувається протягом 3-х банківських днів (для карток українських банків).

Більш детальну інформацію по API-інтеграції функціоналу холдування ви можете на нашому сайті в розділі «Документація». У разі виникнення питань звертайтеся до наших менеджерів і фахівців технічної підтримки.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».