Інвойсінг

Підключитися
Инвойсинг

Це інструмент, що дозволяє виставити рахунок на оплату клієнтові онлайн. Відправка інвойсу для оплати клієнтам здійснюється через зручні для Вас канали: email, SMS та ін.

Інвойс (англ. Invoice) – міжнародний формат документа, який продавець надає покупцю. Інвойс містить перелік товарів і послуг, їх кількість, ціну, формальні особливості товару (вага, колір, тривалість послуги, серійний номер, модель тощо.) А також відомості про відправника та отримувача коштів за товар/ послугу (реквізити оплати).

Формування рахунку-посилання

Виставляйте рахунки своїм покупцям по e-mail або SMS. Клієнтам PSP Platon в особистому кабінеті доступна функція «виставити рахунок на оплату онлайн» покупцям дистанційно за готовими шаблонами. Вам потрібно лише заповнити форму на сайті і вибрати спосіб зарахування коштів.

Вашому клієнтові прийде повідомлення про виставлення рахунку з переліком товарів і ціною. Все, що йому потрібно буде зробити, це натиснути кнопку «Оплатити» і вибрати будь-який зручний спосіб оплати рахунку.

Комерційний інвойс істотно спрощує роботу інтернет-магазину, медичної клініки, бірж фрилансерів тощо. Це підстава для зарахування коштів торговцю або компанії, що надає послуги, за які платить клієнт.

Формування рахунку-посилання відбувається безпосередньо в особистому кабінеті мерчанта PSP Platon. Як правило, цією послугою користуються великі e-commerce проекти, малий і середній онлайн-бізнес, освітні проекти, квиткові організації та туристичні агентства. Особливе значення має для підприємств, які приймають оплату за безготівковому розрахунку або від іноземних компаній/приватних осіб.

Як підключити інвойсинг на сайті?

Щоб підключити функцію електронної оплати рахунків і мати можливість формувати рахунок-фактуру онлайн, зверніться до наших менеджерів або заповніть форму нижче. Наші фахівці зв’яжуться з вами для уточнення деталей підключення, допомоги з настройками та ін.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».