P2P Перекази

Підключитися
2P2 переводы

Платіжний провайдер Platon пропонує унікальні партнерські умови з розміщення сервісу Р2Р-переказів з картки на картку на Вашому сайті.

У тому випадку, якщо Ви хочете залучити додаткову аудиторію, збільшити лояльність користувачів за рахунок розширення функціоналупослуг, які надаються на Вашому сайті, а також отримати приємний бонус у вигляді додаткового доходу – PSP Platon пропонує підключити дану послугу на своєму сайті.

Як це працює?

Ви можете розмістити форму Р2Р-переказів з картки на картку, якою можуть користуватися відвідувачі вашого сайту.

В цьому випадку, користувачеві досить ввести реквізити картки одержувача, дані своєї карти і суму. Потім натиснути кнопку переказу коштів, попередньо погодившись з комісією за переказ, яка відображається онлайн в гривні. Потім користувач побачить повідомлення про успішну оплату.

Як підключити форму Р2Р-переказів з картки на картку на сайті?

Для того, щоб додати такий функціонал на своєму сайті, вам потрібно підписати з нами договір на здійснення даної послуги і розмістити плагін Р2Р-переказів на своєму сайті.

Для Вас буде створений обліковий запис в особистому кабінеті системи PSP Platon. В особистому кабінеті Ви зможете аналізувати статистику переходів і кількість успішних операцій з переказу грошей, які були здійснені відвідувачами Вашого сайту. Ваш дохід заснований на поділі комісійного прибутку від кожного переказу, зробленого в результаті переходу на захищену сторінку Р2Р-переказів з вашого сайту.

Більш детально з умовами партнерської програми Ви можете ознайомитися, зв’язавшись з нашою Службою підтримки за тел. 0800 750 504 або заповнивши форму нижче.

Кому це може бути корисно?

Даний сервіс можуть вбудувати на своєму сайті компанії, які хотіли б розширити кількість послуг на своєму ресурсі і отримувати регулярний прибуток від обсягу зроблених переказів. Розміщення може бути доцільним на тематичних фінансових сайтах, наприклад, з обміну валют тощо.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».