Платежі в один клік

Підключитися
Платежи в один клик

Цей інструмент спрощує оплату на сайті, автоматично заповнюючи всі платіжні дані, окрім CVC2 / CVV2 коду при повторній покупці.

Решта інформації про платника, така як номер платіжної картки та деталі попередньої оплати, ми зберігаємо в захищеному вигляді в рамках відповідності сертифікату PCI DSS.

Коли користувач вперше оплачує покупку на сайті, він вводить дані картки, які у вигляді токена передаються платіжному провайдеру. Токен – це унікальна буквено-цифрова комбінація, в якій зашифровані платіжні дані. Ніхто не зможе розшифрувати цю інформацію, за винятком торговця та платіжного провайдера. Інформація надійно зберігається обома сторонами, а токенізація на даний момент визнана одним з найбільш ефективних методів зберігання і передачі інформації в світі цифрових платежів.

Тому, коли клієнт оплачує щось на цьому ж сайті вдруге, платіжна форма заповнюється автоматично, користувачеві залишається тільки ввести CVV-код. Тобто, оплата товарів і послуг онлайн відбувається в один клік, так як не вимагає повторного введення всіх даних.

Даний інструмент дозволяє власникам бізнесу спростити оплату на своєму сайті, заощадити час оплати для користувачів, збільшивши тим самим кількість успішних оплат.

Оплата в один клік може бути цікава великим e-commerce-майданчикам, малому і середньому бізнесу, туристичним і страховим компаніям, ticket-сервісам, якими клієнти користуються на регулярній основі.

Як підключити та налаштувати оплату в один клік

Для підключення та налаштування оплати в один клік на своєму сайті за допомогою PSP Platon необхідно заповнити форму нижче і дочекатися дзвінка нашого менеджера. Він детально проконсультує вас про те, яким чином використовувати цей інструмент у вашому бізнесі найефективніше.

Детальну технічну інформацію про налаштування ви зможете знайти на нашому сайті в розділі «API документація».

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».