Оплата по QR коду

Підключитися
Платежи по QR коду

Зручний інструмент оплати, який дозволяє оплачувати товари і послуги власникам смартфонів на сайті за допомогою QR-коду.

Оплата по QR-коду дозволяє користувачам швидко і зручно оплачувати товари за допомогою онлайн-банкінгу. Наявність такого способу оплати на сайті дозволяє онлайн-бізнесу підвищити рівень конверсії за рахунок збільшення кількості успішних оплат.

Одна з переваг оплати по QR-коду – можливість оплачувати товари і послуги на сайтах за допомогою смартфона. Користувачі проводять багато часу в смартфонах і наявність способу оплати, який дає їм можливість оплатити товар прямо в телефоні, позитивно позначиться на користувацькому досвіді. Це, в свою чергу, дозволить вам збільшити лояльність і довіру покупців.

Як це працює?

Ваші клієнти оплачують товари в 1 клік прямо на сайті.

  • Користувач відправляє обрані товари в «Кошик», заповнює всі необхідні дані – адреса доставки, кількість товарів – а потім переходить до способів оплати, де йому пропонується кілька варіантів, серед яких оплата за QR-кодом.
  • На сайті відбувається формування QR-коду, який користувач сканує за допомогою смартфона і потрапляє на платіжну форму для оплати цього замовлення.
  • Користувачу необхідно натиснути «Сплатити» і підтвердити оплату.
  • Магазину або онлайн-сервісу приходить повідомлення про оплату, як в звичайному сценарії оплати.

Як підключити?

Для того, щоб підключити оплату через QR-код на своєму сайті за допомогою PSP Platon, заповніть форму нижче.

Менеджери зв’яжуться з вами, щоб проконсультувати, наскільки актуальний цей інструмент для вашого типу бізнесу. А також детально розкажуть про всі етапи підключення і можливості використання даного платіжного інструменту.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».