Розщеплення платежів

Підключитися
Расщепление платежей

Розщеплення платежів – інструмент, який дозволяє автоматично направляти оплачені клієнтом кошти на різні рахунки.

При цьому з клієнта списується єдина сума, а розподіл відбувається вже на етапі зарахування.

Даний інструмент, як правило, використовується в booking-індустрії, транспортними компаніями, великими e-commerce-проектами, квитковими організаціями, туристичними агентствами, маркетплейсами тощо.

Тобто усіма, хто може користуватися послугами агентств-посередників або працюють за схемою дропшипінгу.

Таким чином, сплачені споживачем кошти розподіляються між юрособами, які надають товар або послугу в заздалегідь встановлених пропорціях.

Наприклад, компанія «Х» є організатором концерту, а компанія «Y» за домовленістю з нею розміщує на своєму сайті кнопку продажу квитків з описом заходу. Таким чином, після оплати користувачем квитка на сайті компанії «Y» кошти автоматично розщеплюються і перераховуються на рахунки обох компанії в пропорції 10% –  компанія «Y» і 90% –  компанія «Х».

Які можливості розщеплення платежів дає бізнесу?

По-перше, значно спрощує взаєморозрахунки компаній-посередників з компаніями, що надають послугу/товари. По-друге, дає можливість більш ретельно вести звітність по проведених операціях.

Як підключити розщеплення платежів на сайті або в додатку?

Щоб підключити на своєму ресурсі функцію розщеплення платежу на кілька одержувачів, заповніть форму нижче. Фахівці PSP Platon зв’яжуться з вами, щоб обговорити деталі співпраці і проконсультувати, наскільки актуальний цей інструмент для вашого типу бізнесу.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».