Рекарринг/Повторне списання

Підключитися
Рекарринг

Рекарринг – це функція, яка дає можливість встановити на сайті списання коштів з банківської карти без участі клієнта за графіком.

Наприклад, під час оформлення передплати клієнт підтверджує, що кожні 30 днів з його картки буде списана певна сума на протязі певного терміну – протягом півроку, року, двох, трьох (або без нього). Іншими словами, користувачеві не потрібно кожен місяць / півроку заходити на сайт і вводити дані банківської картки, достатньо підтвердити підписку одноразово.

Рекурентні платежі, що включають функцію рекаррингу, можуть бути цікаві онлайн-кінотеатрам, розробникам, які реалізують онлайн-ігри за передплатою, страховим компаніям, кредитним організаціям, провайдерам послуг тощо, тобто тим, чия послуга оплачується постійно протягом певного терміну. Це спрощує отримання послуги клієнтами, так як їм не потрібно самостійно стежити за оплатою.

Також рекарринг активно використовується банками та кредитними компаніями – наприклад, при оплаті товарів кількома платежами або при автоматичному знятті відсотків по кредиту з банківської карти в установлені терміни.

Рекарринг – основний інструмент також для: великих e-commerce проектів, онлайн-курсів та освітніх проектів, хмарних і хостинг-провайдерів, кредитних компаній та ін.

Як підключити рекарринг на сайті?

Послуга оплати за графіком без участі клієнта або рекурентні платежі доступні клієнтам PSP Platon. Для того, щоб підключити послугу через PSP Platon, достатньо заповнити форму нижче. Наші менеджери з вами зв’яжуться, щоб проконсультувати, наскільки рекурентні платежі відповідає вашому типу бізнесу і який порядок підключення.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».