Регулярні платежі

Підключитися
Регулярные платежи

Цей інструмент дозволяє списувати кошти з картки за передплатою відповідно до встановленого графіка.

Ми маємо можливість налаштувати прийом оплати таким чином, щоб клієнтові не потрібно було вводити дані по картці самостійно кожен раз, коли потрібно сплатити передплату.

Досить один раз ввести дані картки, підтвердити підписку і надалі даний інструмент дозволяє автоматично знімати кошти з картки користувача відповідно до встановленого графіка.

Регулярний платіж може бути цікавий кредитним і страховим організаціям, а також будь-яким сервісам, які працюють за передплатою або у клієнтів яких є необхідність оплачувати послуги на регулярній основі.

Зокрема, регулярний платіж орієнтований на ігрові, освітні та кредитні сервіси, хмарних і хостинг-провайдерів, онлайн-кінотеатри, постачальників фільмів, серіалів, музики, онлайн-книг тощо.

Таким чином, даний інструмент полегшує життя як бізнесу, так і споживачеві. Першому не потрібно кожен раз нагадувати клієнту про необхідність оплатити послуги. А у другого немає необхідності тримати в голові графік оплат тієї чи іншої послуги, що вельми зручно, враховуючи якою кількістю сервісів користується середньостатистичний житель України.

А, наприклад, кредитні компанії можуть користуватися інструментом «Регулярний платіж» для гарантованого зняття з картки позичальника мінімального рекомендованого платежу на місяць/тиждень. Це дозволить клієнтам мінімізувати ймовірність прострочення платежів і нарахування більш високих відсотків або штрафних санкцій за кредитами.

Як підключити регулярні платежі

Для підключення у себе на сайті або в додатку за допомогою PSP Platon, необхідно заповнити форму нижче. Наші менеджери зв’яжуться з вами, щоб обговорити деталі співпраці і технічні нюанси.

Детальну інформацію по підключенню ви зможете знайти на нашому сайті в розділі «Документація».

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».