Верифікація банківської картки

Підключитися
Верификация карты

Верифікація банківської картки застосовується кредитними і фінансовими організаціями для підтвердження власника карти, а також для того, щоб переконатися в статусі активності картки.

Процес верифікації не займає багато часу – від пари секунд до кількох хвилин.

Онлайн-верифікація картки може бути проведена двома способами:

  • Клієнт вводить реквізити картки, після чого з рахунку платника буде проведена транзакція на суму до 1 грн. Яка після успішної верифікації буде повернута клієнтові на рахунок.
  • Клієнт вводить реквізити картки, після чого з рахунку платника буде проведена транзакція на суму від 30 копійок до 1 гривні, що не призводить до її списання, а тільки до блокування цієї суми на термін до 30 днів.

Суть верифікації в тому, що власник картки повинен ввести точну суму, яка була заблокована на платіжній картці для проходження верифікації. Це і буде підтвердженням того, що дану операцію проводить власник картки, а не шахрай. Якщо у клієнта налаштований SMS-банкінг, то він отримає повідомлення з точною сумою, яка заблокувалася на картці. Якщо немає – потрібно звернутися на гарячу лінію банку і уточнити суму в телефонному режимі або за допомогою інтернет-банкінгу.

Послуга онлайн верифікації картки актуальна для мікрокредитування. Також вона орієнтована на великі e-commerce проекти, освітні проекти, підприємства малого і середнього бізнесу, хмарні і хостинг-провайдери, кредитні організації. Також верифікація може бути застосовна в додатках, де є необхідність прив’язати свою картку.

На даний момент торговці і кредитні компанії терплять чималі збитки в результаті фрод-операцій по банківських картках. Зокрема, верифікація карток істотно знижує ризики для мікрокредітних компаній видати позику на крадену картку.

Як підключити послугу верифікації

Для того, щоб підключити і налаштувати верифікацію, ви можете звернутися до наших менеджерів. Вони також вас проконсультують, наскільки цей інструмент актуальний для вашого типу бізнесу.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».