djinn

Прийом платежів на сайті або в додатку

Система швидких платежів PSP Platon підходить для будь-яких e-магазинів, онлайн-сервісів та мобільних додатків на Android та iOS . Доступні будь-які популярні методи оплати, електронні платіжні системи Visa, Mastercard, Простір. Ми допоможемо вам продавати більше за допомогою додаткових платіжних інструментів.

Підключитися

Інструменти для бізнесу

Підключити платіжну систему до сайту або додатку з PSP Platon - легко і досить швидко.

Для швидкого підключення досить виконати ряд простих кроків з інтеграції, які ви знайдете на нашому сайті в розділі Документація. Фахівці Platon підкажуть, як налаштувати прийом платежів картками за допомогою платіжних модулів для популярних CMS, SDK – для мобільних додатків і API – для інших рішень.

Працюємо з провідними банками України

Допоможемо укласти вигідний договір з банком-еквайром. Заповнимо всі документи. Договір вже є? Підключимо систему платежів на умовах Вашого банку. Інтеграція платіжної системи на сайт – одна з найважливіших завдань для комерційних онлайн-сервісів.

Швидко підключимо прийом онлайн-оплат за допомогою карток будь-яких українських банків і поширених платіжних систем, доступних не тільки в Україні, а й закордоном. Вигідні комісії з гнучким тарифом дозволять використовувати даний інструмент найефективніше.

Захист платежів за європейськими протоколами Protective Security Detail 2.0 і General Data Protection Regulation з використанням ручної і автоматичної антіфрод-системи, технологій SecureCode від Mastercard і 3D-Secure від Visa.

500 тис. грн в місяць

Середня комісія за платіж з урахуванням відсотка банку.

2.5 %

Гнучкий тариф

500 тис. грн в місяць

Середня комісія за платіж з урахуванням відсотка банку.

Гарантія

У договорі з банком будуть прописані гарантії зарахування грошей на рахунок в зазначені терміни.

Точність

Зарахування коштів на ваш рахунок - після кожної транзакції або на наступний робочий день.

Підтримка

Надаємо вашим клієнтам підтримку в процесі оплати. Вирішуємо технічні питання.

Особистий кабінет

Ви завжди зможете в режимі реального часу стежити за всіма транзакціями.

Вже з нами

Подати заявку на підключення

Рішення для бізнесу

Дізнатись детальніше
Дізнатись детальніше

Кар'єра і робота в компанії

Дружня атмосфера і командний дух є невід'ємною частиною нашої компанії. Професійний розвиток і профільні тренінги дозволяють завжди бути в курсі останніх новинок. Наша команда регулярно бере участь в найбільших fintech і ecommerce-івентах: iForum, Analyze, Ecommerce і ін.

Хочу працювати у вас!
Хочу працювати у вас!

Новини та статті

Читати більше
Читати більше

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».