SDK для Android

Завантажити
SDK for Android from PSP Platon
Android Platform

Дозволяють приймати оплату картками MasterCard і Visa в мобільних додатках на платформі Android.

Mobile Android SDK platform tools – це набір готових інструментів, завдяки яким розробники мають можливість підключити сервіс прийому оплат в додатку для власників Android-смартфонів або планшетів. Наприклад, онлайн-магазину, служби доставки, ресторану або будь-якого бізнесу, де є необхідність оплати послуг онлайн.

Наявність в додатку декількох методів оплати підвищує конкурентоспроможність бізнесу, лояльність споживачів і частоту повторної взаємодії з Вашою компанією.

Як встановити Android SDK?

Готовий безкоштовний інструментарій, який додається до Android SDK PSP Platon, дозволяє налаштувати прийом платежів в мобільному додатку картками за допомогою декількох методів оплати.

Все, що потрібно для інтеграції Android SDK version – обговорити деталі співпраці з відділом продажів PSP Platon, потім перейти до репозиторія, скачати Android SDK tools, необхідні для обраної платформи. Після чого вибрати бажані для вашого додатку методи оплати і, дотримуючись інструкції, інтегрувати сервіс оплати. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з Android SDK documentation в розділі «документація».

Окрім забезпечення декількох методів оплати в додатку за допомогою PSP Platon торговці отримують ряд додаткових переваг. А саме:

  • додатковий захист від шахрайства завдяки гнучкій антифрод-системі;
  • спрощення взаємодії з банками;
  • наявність власного онлайн-кабінету, де відображається вся необхідна статистика по транзакціях;
  • технічна і клієнтська підтримка.

Якщо у вас виникли будь-які питання, ви можете звернутися за підтримкою до наших менеджерів. Щоб налаштувати прийом платежів в мобільному додатку за допомогою Android SDK PSP Platon, заповніть форму нижче і наші фахівці з вами зв’яжуться для уточнення деталей.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».