SDK для IOS

Завантажити
iOS Platform

Дають можливість приймати оплату картками MasterCard, Visa і інших платіжних систем в додатках на iPhone і Apple iPad.

Mobile iOS SDK tools – зручні готові інструменти, за допомогою яких розробники можуть підключити в додатку для бізнесу функцію оплати карткою для власників iPhone і Apple iPad. Оплата в один клік з банківської карти буде доступна власникам iPhone будь-якої серії.

На даний момент в Україні налічується понад 2 млн власників гаджетів Apple. Наявність відповідного способу оплати в додатку істотно підвищує лояльність споживачів і конкурентоспроможність бізнесу, будь то онлайн-магазин, таксі, сервіс доставки або ресторан.

В основі технології онлайн-платежів лежить конфіденційність, безпека і простота.

Як підключити Apple SDK в додатку?

Для підключення функції оплати в iOS-додатків, заповніть форму нижче. Наші менеджери зв’яжуться з вами для уточнення деталей співпраці і підключення.

Все, що потрібно для інтеграції iPhone SDK – скачати готові інструменти в нашому репозиторії. Потім, дотримуючись інструкції, ви зможете легко інтегрувати сервіс оплати в додаток. За запитом ви маєте можливість додати необхідні методи оплати до тих, що є за замовчуванням. Крім того, ви можете ознайомитися з iOS SDK documentation нашому сайті в розділі «документація».

Підключивши iOS SDK за допомогою PSP Platon, ви отримуєте ряд додаткових переваг:

  • технічна і клієнтська підтримка;
  • більш зручна і проста взаємодія з банками;
  • посилений захист ваших клієнтів від фроду;
  • багатофункціональний онлайн-кабінет, де відображається необхідна статистика по транзакціях.

При виникненні будь-яких питань в процесі підключення платежів в мобільному додатку за допомогою iOS SDK, ви можете звернутися за підтримкою до менеджерів PSP Platon.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».