8-річна дівчинка витратила 1 800 USD, зламавши систему безпеки iPad

  • Юлия
  • 12.02.2020 928

Дитина скористалась батьківським гаджетом для внутрішньоігрових покупок на багатокористувацької онлайн-платформі Roblox.

Як виявилося, восьмирічна дитина з Рексема (Уельс) скористувалась функцією скидання налаштувань безпеки iPad. Після того, як дівчинка додала свій відбиток пальця в Touch ID, вона змогла зробити покупки, скориставшись кредитними коштами на картці батьків.

Протягом трьох днів дівчинка без відома батьків витратила 1890 фунтів стерлінгів з картки банку Barclaycard. Всього дитина примудрилася здійснювати 255 покупок з ціновим діапазоном від 99 до 99,99 фунтів стерлінгів, пише internetua.

Представники банку відзначають, що донька пані Філліпс накопичила борг в розмірі понад 1800 фунтів. Коли батьки дізналися про те, що трапилося і звернулися в банк з проханням скасувати покупки, в банку заявили, що зробити це не вийде. Батьки при цьому своєї вини не визнають, адже, на їхню думку, дитина не віддавала собі звіту в тому, що розплачується реальними грошима.

Проте, банк доводи батьків не прийняв. «На жаль, клієнти несуть відповідальність за транзакції, які були авторизовані з використанням біометричних даних і Apple ID», – відзначили в Barclaycard.

Відшкодувати збитки банк відмовився, але увійшов в положення сімейної пари, тому пообіцяв не нараховувати відсотки за кредитними коштами з огляду на нестандартну ситуацію. «У Apple є ряд функцій, які допомагають контролювати витрати. Наприклад, можна відключити можливість внутрішньоігрових покупок», – прокоментувала ситуацію кредитна компанія.

Таким чином, після скасування нарахованих відсотків борг сім’ї був знижений з 1890 до 1450 фунтів стерлінгів в якості винятку.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що чому інвестори не довіряють діджіталізаціі банків.

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».