9 вересня – щорічний MFO-Summit для мікрокредитних організацій

  • Юлия
  • 07.09.2020 1184

У Києві пройде щорічна профільна конференція MFO-summit про стратегії бізнесу, джерела прибутку, ризики і тренди в мікрофінансуванні.

Конференція пройде в PMHUB, призначеному спеціально для проведення заходів IT та бізнесу.

В рамках MFO-Summit 2020 гості зможуть ознайомитися з презентаціями на такі теми, як стратегії розвитку мікрофінансового бізнесу і стратегії виживання в кризу. Експерти розглянуть зміну бізнес-моделей, сценарії для різних гравців ринку.

Цього року у фокусі будуть питання автоматизації бізнес-процесів, практики впровадження передових технологічних рішень для мікрофінансових установ.

Реальними практичними кейсами поділяться топові експерти українського і зарубіжного ринку. Гості дізнаються багато цікавого про трансформацію фінансового ринку в рамках Закону про спліт, найкращі маркетингові кейси 2020 року, ознайомляться з трендами МФО-ринку, методами роботи з лояльністю клієнтів, а також з питаннями вартості залучення клієнтів в різних каналах та про управлінням ризиками.

Традиційно конференція має оригінальний формат – в комфортній обстановці можна отримати максимум корисного контенту, насолоджуючись при цьому освіжаючими коктейлями, кальяном, майстер-класами, неформальним спілкуванням.

Одним з гостей конференції буде український телеведучий Максим Назаров, запрошений PSP Platon. Максим Назаров візьме інтерв’ю у спікерів і анонсує відкриття youtube-каналу PSP Platon – Ukrainian Fintech Hub.

Участь в МФО-саміті візьмуть представники НБУ, керівники МФО, банки, постачальники b2b-рішень і даних, платіжні системи, розробники ІТ рішень, незалежні експерти ринку тощо.

Генеральним спонсором івенту являється PSP Platon, в цьому році CMO PSP Platon Гела Слюсарчук виступить з захоплюючою доповіддю «Як платіжний партнер впливає на результат МФО». Ви отримаєте готові інструкції, як оцінити ефективність партнера, дізнаєтеся, які помилки приховує Ваш платіжний провайдер і зможете підрахувати, скільки грошей ви втратили через недоліки партнера. В рамках конференції бренд-менеджер Лідія Єременко модерує секцію «Стратегія і тактика. Нові правила ведення бізнесу».

Беріть участь в конкурсах біля стенду компанії і отримуйте круті призи наших партнерів:

– найбільшої роздрібної мережі в сегменті гаджетів та аксесуарів «Техно Їжак»,

– виноробного господарства «Вина Трубецького»,

– найбільшого виробника безкаркасних меблів в Україні Poparada,

– виробника професійної косметики Estel

– інтернет-супермаркету з надійною і оперативною доставкою будь-яких продуктів харчування на будинок або в офіс Takfur.

Крім того, на гостей чекає зона для обміну досвідом, налагодження та зміцнення ділових зв’язків, розіграші цінних призів від організаторів і партнерів, а також незабутня вечірка AfterParty, з фуршетом, коктейлями, стендап-шоу, бармен-шоу.

Місце проведення: PMHUB, вул. Іоанна Павла II, буд.5, 3 поверх

Дата і час: 9 вересня 2020 року, 8.00 – 22.00

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».