Alibaba планує видавати онлайн-кредити

  • Юлия
  • 25.08.2020 869

Компанія планує розширити перелік своїх послуг, відкривши платформу споживчого кредитування.

За даними Reuters з посиланням на свої джерела, провідна компанія мобільних платежів в Китаї Ant Group, що належить Alibaba Group, буде пропонувати онлайн-кредити.

На сьогоднішній день відомо, що Ant Group працює в даному напрямку спільно з партнерами. Ant Group буде належати 50% акцій нової компанії, 15% отримає Nanyang Commercial Bank, трохи менше - 10% - China TransInfo Technology. Крім того, деяку частку отримає Contemporary Amperex Technology.

Відзначається, що на даний момент Ant знаходиться на стадії отримання ліцензії для платформи споживчого кредитування. Компанія буде базуватися в південно-західному місті Чунцин, пише minfin. За попередніми даними, зареєстрований капітал майбутньої компанії – близько 1,2 млрд. доларів США.

Варто відзначити, що Ant Group на сьогоднішній день вже має істотний вплив на ринок фінансових послуг Китаю через ряд компаній.

Компанія почала процес подвійного лістингу в Гонконзі і Шанхаї в минулому місяці, що може підвищити її оцінку до 200 млрд. доларів.

Даний крок Ant підкреслює більш широке прагнення компанії та інших китайських технологічних гігантів, включаючи Tencent і Bytedance, збільшити обсяг фінпослуг в своєму регіоні, оскільки вони борються зі зростаючим увагою до свого технологічного бізнесу за кордоном і загостренням китайсько-американського протистояння, пише Reuters.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що колекторам готують суворі санкції за неетичні методи стягнення боргів.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».