Amazon передумав забороняти оплату картками Visa

  • Юлия
  • 20.01.2022 175

Найбільша у світі платформа електронної комерції Amazon відклала свої плани щодо припинення використання клієнтами кредитних карток Visa в останній момент, повідомляє finextra з посиланням на Independent.

Зазначається, що після обіцянки відмовитися приймати картки Visa з 19 січня багатонаціональний технологічний гігант Amazon підтвердив, що поки що змін не буде.

Раніше компанія озвучила намір відмовитися від оплати товарів картками Visa на своєму майданчику через нав'язливу плату за обробку транзакцій за кредитними картками.

В останній заяві Amazon говориться, що у зв’язку з перспективою того, що незліченна кількість клієнтів не зможуть купувати товари на платформі електронної комерції Amazon, компанія працює над «потенційним рішенням» з Visa.

Цю інформацію у своїй заяві підтвердила платіжна система Visa. Зокрема, британські клієнти Amazon можуть продовжувати використовувати картки Visa після 19 січня, доки компанії досягнуть угоди.

Керівник відділу стратегічного партнерства в країнах Європи, Близького Сходу та Африки, та Азіатсько-Тихоокеанського регіону Forter Ніл Сміт прокоментував, що «зупинення дії заборони на обробку карток Visa навряд чи дивує, останнім часом було багато спекуляцій про те, хто відступить першим».

Ніл Сміт також додав, що заява Amazon «може сигналізувати певною мірою про компроміс з боку обох компаній, оскільки опитування 2021 року вказує на потенційні збитки гіганта електронної комерції у розмірі 1,4 млрд фунтів стерлінгів».

Проте, враховуючи частку Amazon на ринку Великобританії, цілком імовірно, що Visa погодилася вести переговори про зниження комісій, які вона стягує за транзакції за кредитними картками, і, можливо, навіть погодилася слідувати позиції MasterCard, зазначає експерт.

Разом з тим, Amazon не виключає повернення заборони в майбутньому, у будь-якому випадку пообіцяла клієнтам «завчасне повідомляти» про будь-які зміни, повідомляє Independent.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Apple планує брати комісію навіть із сторонніх платіжних систем.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».