Аналітики прогнозують зростання мобільних платежів в найближчі два роки на 92%

  • Юлия
  • 21.10.2021 2463

Згідно з дослідженнями компанії Juniper Research, кількість платежів за допомогою смартфонів і смарт-годин по всьому світу до 2023 року досягне 49 млрд транзакцій.

Компанія опублікувала результати дослідження, яке показало, що число безконтактних мобільних операцій виросте з 26 млрд до 49 млрд в 2023 році. Тобто, на 92%.

Повідомляється, що це обумовлено активним поширенням мобільної техніки серед населення. Крім того, все більша кількість споживачів отримують доступ до передових фінансових інструментів і послуг.

На даний момент тенденція зростання кількості платежів за допомогою мобільних засобів випереджає зростання платежів з використанням пластикових карток в два рази, пише psm7 з посиланням на дослідження. На думку експертів, ключовими чинниками зростання визнані прогрес у розвитку нових способів здійснення безконтактних мобільних платежів і високий рівень безпеки.

Ця тенденція найбільш помітно виражена в Латинській Америці. Зокрема, дослідники з Juniper Research відзначають, що до 2023 року обсяг безконтактних мобільних платежів в цьому регіоні зросте більш ніж на 400%. Дослідники закликали в своєму звіті постачальників платіжних послуг розширити впровадження біометричної автентифікації в надані послуги, оскільки це єдиний спосіб підвищити довіру споживачів до даного платіжному інструменту.

Разом з тим, компанія Juniper Research звертає увагу і на те, що токенізація платежів знижує вимоги до безпеки. Аналітики в зв’язку з цим очікують, що до 2023 року 99% всіх безконтактних транзакцій будуть токенізіровані.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що YouTube додасть сервіс прямих покупок товарів з відео.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».