Android 11: платіжний сервіс Google Pay ще не працює

  • Юлия
  • 22.07.2020 1067

Нещодавно Google представила першу бета-версію Android 11, проте, користувачів просять не поспішати з установкою.

Як повідомляється, користувачі на Android 11 стикаються з несподіваними проблемами, зокрема у питаннях оплати.

Відзначається, що нова ОС оснащена безліччю цікавих змін, доповнень і поліпшень, тим не менш, не потрібно забувати, що версія ще знаходиться в тестовій стадії. На даному етапі вона не призначена для повсякденного використання простими користувачами.

За попередніми даними, в Android 11 Beta 1 є ряд проблем, які суттєво обмежують функціональність ОС, до якої звикли користувачі.

Перед установкою, серед усього іншого, варто врахувати, що в Android 11 Beta 1 недоступний платіжний сервіс Google Pay. На даний «баг» звернули увагу користувачі соціального ресурсу Reddit.

Цікавим є той факт, що в Android 11 Developer Preview 4, четвертому превью для розробників, який дебютував в травні, сервіс Google Pay працює коректно. Таким чином, не всі з тих, хто стежив за розробкою, готові до того, що підтримка електронного гаманця Google Pay в бета-версії не працює, пише ixbt.

Як повідомляється, при першому запуску настройка Google Pay обертається невдачею – ви не можете підтвердити нову картку для платежів. У тому випадку, якщо Google Pay був раніше налаштований перед установкою бета-версії, то деякий час він працює. Потім з’являється сповіщення «Ваш телефон більше не готовий для безконтактних платежів» (Your phone is no longer ready for contactless payments).

Підписатися на розсилку

Варто зазначити, що перша бета-версія Android 11 на даний момент вже доступна для установки на смартфони лінійки Pixel, OnePlus 8 і 8 Pro. Крім того, найближчим часом користувачі Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro, Oppo Find X2, Poco F2 Pro і Find X2 Pro зможуть протестувати Android 11.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Google запустив сервіс відеооглядів з продажем товарів.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».