Apple Card Family: техногігант запускає «сімейну» картку

  • Юлия
  • 22.04.2021 2662

Зовсім скоро Apple запустить платіжну картку для пар, які завдяки спільному її використанню зможуть створити загальний кредитний рейтинг.

Продукт під назвою Apple Card Family планується до запуску в травні через два роки після того, як Apple випустила свою кредитну картку в партнерстві з банком Goldman Sachs.

Відзначається, що нова функція картки дозволить парам рівноцінно користуватися і управляти карткою, спільно оплачувати платежі і бачити витрати один одного.

Крім того, нову картку можна буде передати в користування в тому числі і дітям від 13 років. Це дозволить ефективніше відслідковувати їх покупки і встановлювати ліміти на їх витрати.

Однак кредитний рейтинг буде відслідковуватися тільки для користувачів старше 18 років, пише psm7.com з посиланням на Finextra.

Варто нагадати, що дана сімейна картка була анонсована ще в 2019 році. Запуск нового продукту відбувся через кілька тижнів після того, як регулюючі органи Нью-Йорка відхилили скарги клієнтів про те, що алгоритм, який використовується для визначення кредитоспроможності користувачів Apple Card, упереджений за гендерною ознакою.

Згідно скарг, жінкам нібито встановлювали набагато менші ліміти, ніж їх чоловікам. В ході розслідування Goldman Sachs ніяких доказів, що підтверджують ці звинувачення, не було виявлено.

Проте, нова функція Apple Card Family допоможе усунути побоювання щодо гендерної дискримінації. За даними віце-президента Apple Pay Дженніфер Бейлі, Apple Card Family дозволить парам будувати свою кредитну історію на рівних.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Нацбанк скасував комісії за «карантинні» виплати бізнесу.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».