Apple додасть до iPhone функцію POS-терміналу

  • Юлия
  • 02.02.2022 188

Компанія Apple оголосила про нову функцію iPhone - його можна буде використовувати для прийому платежів як POS-термінал, пише Bloomberg.

За інформацією видання з посиланням на власні джерела, нова функція може з'явитися вже найближчими місяцями після оновлення операційної системи.

Зокрема, система працюватиме через NFC, який використовує смартфони для оплати за допомогою Apple Pay, без додаткового обладнання.

Зазначається, що така послуга може бути корисною для підприємств малого бізнесу, які надають послуги, або продають різні товари.

Очікується, що компанія Apple незабаром зможе конкурувати з найбільшим виробником платіжних терміналів Square.

На даний момент iPhone можна використовувати для отримання оплати тільки при підключенні до зовнішнього терміналу. У свою чергу, 2020 року Apple придбала канадський стартап Mobeewave. Він розробляв технологію, що дозволяє використовувати iPhone як POS-термінал.

На даний момент відомо, що канадський техногігант готується вже навесні надати цю послугу.

У Bloomberg зазначили, що Apple може розпочати розгортання цієї функції через оновлення програмного забезпечення у найближчі місяці. Очікується, що в майбутньому компанія випустить першу бета-версію iOS 15.4, а остаточний реліз для споживачів, швидше за все, відбудеться вже навесні.

Компанія Apple поки що утримується від коментарів, тому подробиці поки що не відомі. Крім того, поки що залишається загадкою, чи буде опція прийому платежів частиною Apple Pay. І чи має намір Apple співпрацювати з якоюсь платіжною мережею для запуску цієї функції або робити все самостійно.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що кількість та обсяги операцій з карток в Україні зросли майже на третину.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».