Apple планує брати комісію навіть із сторонніх платіжних систем

  • Юлия
  • 19.01.2022 383

Компанію Apple змусили дозволити розробникам використовувати сторонні платіжні системи для здійснення покупок у їхніх додатках вже у кількох регіонах.

Спочатку здавалося, що ці зміни спричинять падіння прибутку Apple, але компанія підготувалася до таких подій.

Нагадаємо, восени 2021 року Управління споживачів та ринків Нідерландів (ACM) звинуватило компанію Apple у порушенні антимонопольних норм.

Компанія в результаті змушена була дозволити авторам додатків для знайомств у Нідерландах використовувати не лише свою фірмову платіжну систему, але також сторонні послуги.

Також дозволили надавати посилання на сайт розробника, де користувач може здійснити покупку.

Як говорилося в офіційній заяві Apple, розробникам додатків для знайомств, які бажають використовувати сторонню платіжну систему, необхідно буде запросити новий дозвіл, який стане доступним найближчим часом.

Варто звернути увагу, що ці дозволи діятимуть лише у Нідерландах. Таким чином, в інших регіонах розробники повинні використовувати тільки стандартну платіжну систему від Apple.

Крім того, вказується, що відповідно до постанови ACM, розробники все ще зобов’язані платити Apple комісію, зазначену у правилах Apple, при використанні сторонніх платіжних систем. Для невеликих і видавців-початківців вона становить 15%, а для всіх інших — 30%.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали, що система BankID стане платною з 1 лютого.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».