Apple Tap to Pay: у США починають використовувати iPhone замість терміналу

  • Юлия
  • 15.07.2022 292

Торгова мережа NewStore Burton отримала можливість приймати оплату товарів карткою, використовуючи замість терміналу смартфон.

Так, платіжна компанія Adyen офіційно запустила сервіс Apple Tap to Pay на роздрібному споживчому ринку. Таким чином, компанія дозволила великим магазинам приймати Apple Pay, безконтактні кредитні, дебетові карти, а також обслуговувати цифрові гаманці просто торкнувшись своїм смартфоном.

За даними NewStore Burton, нова технологія зменшить залежність від традиційного платіжного устаткування прийому транзакцій, надавши додатковий спосіб прийому платежів.

Зазначається, що ця технологія дозволяє обійтися без традиційних платіжних кас, що має допомогти зменшити черги у магазинах.

Компанія Apple розпочала роботу над новою функцією приблизно у 2020 році. На той момент компанія заплатила $100 млн канадському стартапу Mobeewave, який розробляє подібні рішення.

За даними головного операційного директора Adyen, Камрана Закі, ця нова можливість змінить ставлення споживачів та компаній до мобільних платежів.

Технологія Tap to Pay із вбудованими функціями безпеки iPhone проста у використанні. Вона дозволяє забезпечити конфіденційність та безпеку бізнесу та даних клієнтів.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що понад 660 бізнесів релокувались на захід України.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».