Apple впроваджує підтримку Covid-сертифікатів у гаманці

  • Юлия
  • 01.11.2021 2316

Незабаром користувачі Apple зможуть зберігати і показувати сертифікат, що підтверджує їх статус вакцинації проти Covid-19, у Apple Wallet, а також у додатку Health на своїх iPhone.

Компанія Apple додала підтримку сертифікатів вакцинації в гаманець до оновлення iOS 15.1, випущеного цього тижня. Повідомляється, що нововведення дозволяє користувачам додавати сертифікат, відсканувавши QR-код, виданий постачальником вакцини. Або ж можна завантажити свою цифрову медичну картку, що піддається перевірці.

За даними Apple, після того, як ви додасте картку вакцинації до програми Wallet, ви зможете переглянути та пред'явити її у будь-який час.

Зазначається, що на лицьовій стороні сертифіката вказано ім'я, тип вакцини, дати введених доз, назву компанії та QR-код.

За попередніми даними, повну інформацію про сертифікат вакцинації не буде видно, доки користувач не авторизується за допомогою Face ID, Touch ID або пароля.

Відомо, що сертифікат вакцинації не може бути переданий іншим користувачам iPhone, iPod touch або Apple Watch. Крім того, користувачі не можуть зберігати результати тесту на Covid-19 у Apple Wallet, додали в компанії Apple.

Тим не менш, в Apple дозволили користувачам зберігати медичні записи, що піддаються перевірці, в додатку Health з підтримкою записів, які реалізують сумісну структуру Smart Health Card, яка використовувалася в деяких частинах США у вересні.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що МПС Visa інвестує у стартап у сфері карткових технологій.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».