Банківські картки зі сканером відбитків пальців: Samsung запускає новий продукт

  • Юлия
  • 27.01.2022 528

Компанія Samsung представила новий чіп, який поєднує у собі сканер для відбитків пальців та мікропроцесор.

Зазначається, що це перший чіп, який може зчитувати біометричні дані, а потім зашифровувати їх за допомогою модуля, захищеного від нелегального доступу, і обробляти дані за допомогою захищеного процесора.

Компанія повідомила про це на своєму сайті. На даний момент відомо, що завдяки застосуванню одного чіпа спрощується виробництво платіжних карток з біометричним сенсором.

Таким чином, новий вид карток буде доступнішим для більшої кількості банків та їх клієнтів. Сьогодні технологією зацікавилися в компанії Mastercard.

Новинка від Samsung є інтелектуальною багатофункціональною мікросхемою захисту відбитків пальців для біометричних платіжних карток.

Компанія Samsung Electronics, світовий лідер у галузі передових напівпровідникових технологій, представила нову мікросхему для захисту від відбитків пальців (інтегральна схема) – S3B512C – з розширеними функціями безпеки.

Фото: news.samsung.com

Нове рішення сертифіковано EMVCo та Common Criteria Evaluation Assurance Level (CC EAL) 6+ та працює відповідно до останніх специфікацій Mastercard Biometric Evaluation Plan Summary (BEPS) для біометричних платіжних карток.

Завдяки новій вбудованій мікросхемі безпеки біометричні платіжні картки забезпечать більш швидку та безпечну взаємодію при здійсненні покупок.

Зокрема, біометрична автентифікація усуває необхідність введення PIN-коду на клавіатурі, а також запобігає шахрайським операціям з втраченими або вкраденими картами, оскільки підтверджує особистість власника картки за допомогою унікального та надійно збереженого відбитка пальця.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що НБУ дозволив Комітету з нагляду за небанками карати колекторів.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».