Безконтактна оплата проїзду: в Kyiv Smart City з’явилися нові функції

  • Юлия
  • 18.06.2020 896

Оновлений додаток для оплати проїзду в Києві доповнений новими функціями.

Зокрема, користувачі можуть придбати не один, а кілька видів проїзних. Жителям Києва пропонується придбати проїзний на наступний місяць або тільки на половину місяця, є можливість користуватися фіксованою кількістю поїздок або безлімітом.

У Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій КМДА повідомляється, що придбати проїзний можна заздалегідь - з 24 числа поточного місяця. При користуванні «половинчастим» проїзним, розрахованим на половину місяця, придбати його можна з 14 числа поточного місяця.

Отже, для того, щоб купити проїзний на наступний місяць, необхідно вибрати потрібний тариф проїзного в меню «Деталі картки». У тому випадку, якщо в проїзному закінчилися поїздки раніше терміну, користувач може докупити стандартні поїздки, або ж купити проїзний ще раз.

Крім цих функцій в додатку з’явився доступ до балансу «Гаманця». Користувач може набувати поїздки для транспортної карти за рахунок коштів «Гаманця».

І «бонусом» доданий новий функціонал для автовласників. Зокрема, з’явилася можливість оплатити зберігання евакуйованого автомобіля на штрафмайданчику. Іншими словами, якщо власник не встиг з якоїсь причини забрати авто зі штрафстоянки до кінця оплаченого строку зберігання, він має можливість продовжити цей термін, доплативши за необхідну кількість днів через додаток.

Варто відзначити, що невикористані QR-квитки для міського транспорту, які виявилися простроченими в період карантину, можна відновити.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що робити, якщо банк підвищує тариф за користування карткою без попередження

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».