Mastercard і бренд годинників Swatch запустять в Україні сервіс безконтактних оплат

  • Юлия
  • 15.07.2021 2488

Зовсім скоро власники годинників SwatchPAY! зможуть розраховуватися гаджетами всюди, де вбудована технологія прийому безконтактних оплат.

Таким чином, власники смарт-годинників зможуть оплачувати товари в магазинах, розплачуватися годинами в кафе, ресторанах, громадському транспорті.

Оплата карткою за допомогою NFC-технологій вже доступна для власників карток Mastercard від Банку «Восток», Ощадбанку і Приватбанку.

Повідомляється, що в годиннику SwatchPAY! використовується чіп NFC, прихований під циферблатом. Користувачеві достатньо піднести годинник до безконтактного терміналу. До речі, на відміну від смартфона, годинники SwatchPAY! не вимагають додаткової підзарядки. Це робить їх ще більш універсальним і надійним інструментом для оплат.

За попередніми даними, для того, щоб почати оплачувати покупки за допомогою годинника SwatchPAY !, немає необхідності окремо активувати платіжну функцію або тримати годинник в радіусі дії підключеного до них смартфона.

Для того, щоб скористатися смарт-годинником, необхідно встановити відповідну програму на смартфон. Потім додати дані своїх платіжних карток, відсканувавши або вручну. А потім активувати годинник за допомогою SwatchPAY! Box в офіційному магазині Swatch або ж самостійно за допомогою смартфона з NFC на базі Android.

На даний момент в Україні представлені 13 моделей годинників, які підтримують сервіс безконтактних оплат SwatchPAY!. Згідно з даними Mastercard, близько 40% операцій по картках Mastercard в Україні в фізичному ритейлі відбувається за допомогою пристроїв з NFC – смартфонів і гаджетів.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні стартувала реєстрація колекторів на сайті НБУ.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».