Бізнес в Україні розширює способи оплати: вже можна купити піцу за біткоїни

  • Юлия
  • 02.03.2021 1532

Нещодавно мережа піцерій Mister Cat запустила на своєму сайті оплату 9 видами криптовалюта, серед яких біткоїни.

Про це піцерій повідомила на своєму офіційному сайті – тепер в мережі можна розраховуватися криптовалютою за замовлені страви.

Відзначається, що оплатити новим способом можна страви і напої, замовлені на сайті піцерії. Страви можна забрати самостійно або замовити з доставкою.

На сайті Mister Cat зазначено, що піцерія приймає дев’ять криптовалют. Це: біткоіни (BTC), Ефіріум (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Zcash (ZEC), Dogecoin (DOGE), Лайткоін (LTC), Tether (USDT), Ріплі (XRP), Деш (DASH).

Доречі, історично саме піца стала першим товаром в світі, купленим за біткоїни, пише minfin. Видання повідомляє, що першим товаром в світі, який був проданий за біткоїни, стала піца. Так, перша покупка відбулася ще в 2010 році.

Тоді американець Ласло Ханйекс заплатив за 2 піци 10 тисяч біткоїнів. На той момент один біткоїни оцінювався в 0,5 цента.

По курсу на 1 березня 2021 року ця сума – 10 тисяч біткоїнів – оцінюються в суму близько 479 млн. USD.

З 2010 року криптовалюти поширились і досить швидко виросли, а вже в 2017 році в Україні була зареєстрована перша покупка квартири за криптовалюту. Сума угоди в еквіваленті – 60 000 USD (близько 212,5 ETH). Столичну квартиру поміняли на суму в криптовалюта згідно з договором міни (бартеру), уклавши попередньо смарт-контракт.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що онлайн-послуги через BankID НБУ доступні 98% власникам платіжних карток.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».