Понад 660 бізнесів релокувались на захід України

  • Юлия
  • 14.07.2022 227

За даними Мінекономіки, наразі у безпечні регіони на захід України перемістилося 661 підприємство.

Також повідомляється, що ще для 475 підшукують локацію чи спосіб транспортування.

Як пише Укрінформ, про це повідомила заступник міністра економіки Тетяна Бережна.

За словами Бережної, станом на 12 липня на платформі зареєстровано 1723 заявки від підприємств на переміщення.

Заявки вже всі опрацьовано, переміщено 661 підприємство, з них на новому місці вже працюють 458. Наразі у процесі перебувають 475 підприємств. Для цих компаній здійснюється пошук відповідної локації або спосіб транспортування.

Крім цього, поки відбувався розгляд заявок, від переміщення відмовилися 578 підприємств, оскільки території, на яких вони розташовані, були звільнені.

Також Бережна зазначила, що найчастіше переміщується виробництво суб’єктів роздрібної та оптової торгівлі, а також ремонт автотранспортних засобів та мотоциклів – таких компаній 38%. Другі за кількістю – компанії з переробної промисловості, таких 33%. І на третьому місці – представники комунікаційної та інформаційної галузі, вони становлять 5,9%.

За даними Мінекономіки, лідерами локацій для переміщення залишаються Львівська, Закарпатська та Чернівецька області.

Варто нагадати, що обсяг прямих збитків економіки України від пошкодження та руйнування будівель та інфраструктури на даний момент перевищує 95,5 млрд доларів або 2,6 трлн грн в еквіваленті. На відновлення зруйнованих активів потрібно понад 165 млрд доларів.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні з початку війни припинили роботу майже третину кредитних спілок.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».