Британія скасувала митні збори на низку українських товарів

  • Юлия
  • 27.04.2022 420

У рамках угоди про вільну торгівлю, яка мала повноцінно запрацювати для України з 2023 року, Великобританія скасувала всі митні збори та обмеження на український експорт.

Як повідомила прес-служба британського уряду, будуть скасовані всі тарифи та квоти, що охоплюються торговою угодою між Британією та Україною, тобто насамперед на аграрну та промислову продукцію.

У британському уряді зазначають, що такий крок надасть Україні економічну підтримку у скрутний час.

Це рішення було прийняте у відповідь на пряме звернення українського уряду щодо лібералізації тарифів.

Як повідомляє департамент міжнародної торгівлі Великобританії, зняття митних зборів на ключові українські експортні товари, включаючи мед, ячмінь, консервовані помідори та птицю, допоможе українському бізнесу та виробникам у той період, коли вони цього найбільше потребують.

Крім цього, Великобританія оголосила про заборону експорту товарів та технологій, які Росія може використати для війни з Україною. Серед таких товарів — обладнання для перехоплення та моніторингу. У відомстві зазначають, що це закриє будь-які лазівки для того, щоб Росія не купувала ці товари в Британії.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що українців попередили про нові схеми банківських шахрайств.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».