Британська компанія Revolut зареєструвала юрособу в Україні

  • Юлия
  • 17.11.2021 2000

Фінтех-компанія Revolut, започаткована українцем Владом Яценком, офіційно вийшла на ринок України.

Повідомляється, що офіційна юридична особа зареєстрована у Києві, а керівником зазначено Яценка, який увійшов до ТОП-10 найбагатших українців у 2021 році.

Так, згідно з даними реєстру, фірма називається ТОВ "Револют Технолоджіс Юкрейн". Датою реєстрації зазначено 8 вересня 2021 року.

За попередніми даними, офіс фінтех-компанії розташований у столичному БЦ Horizon Park, повідомляє Ain.ua.

Повідомляться, що кінцевим бенефіціаром юрособи вказано материнську компанію Revolut Ltd, а керівником являється українець Владислав Яценко, який є співзасновником Revolut із часткою приблизно $1,3 млрд.

Варто зазначити, що у липні 2021-го британську компанію оцінили у 33 млрд доларів, а Владислав Яценко став доларовим мільярдером.

За версією журналу «Новий час», він займає 8 рядок у сотні найбагатших Українців у 2021 році, маючи статки у розмірі $1,28 млрд.

Для довідки: британська компанія Revolut створена у 2015 році. Крім Яценка, одним із співзасновників є росіянин Микола Сторонський.

Ще у травні цього року стало відомо, що компанія Revolut набирає персонал для українського офісу. На сайті компанії був перелік із 18 вільних вакансій. Серед них – НR-персонал, рекрутери та розробники.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що українським користувачам браузера Opera буде доступний кешбек-сервіс Dify.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».