Майбутнє Google Pay: техногігант поділився баченням

  • Юлия
  • 04.02.2022 309

Компанія Google прагне зосередитись на перетворенні Google Pay на багатоцільовий цифровий гаманець, розширюючи діапазон карток, перепусток та квитків, які підтримує сервіс.

На даний момент Google працює з постачальниками криптовалюти, щоб надати цифрові картки, які дозволять користувачам зберігати крипто-активи, але при цьому здійснювати платежі у звичайних валютах.

Комерційний директор Google Білл Ріді в інтерв'ю агентству Bloomberg зазначив, що ці плани є частиною стратегії з перетворення Google Pay на «комплексний» сервіс шляхом подальшого розгортання підтримки цифрових квитків, авіаквитків і вакцинних паспортів, а також перетворення Google на «сполучну тканину для всієї індустрії фінансів» шляхом інтеграції зі «всім спектром фінансових послуг».

В інтерв’ю наголошується, що зараз Google вже працює з BitPay та Coinbase, щоб забезпечити зберігання криптоактивів на цифрових картках. Крім того, компанія шукає можливості подальшого партнерства з іншими постачальниками криптовалюти, хоча Google ще не приймає криптовалютні платежі.

«Криптовалюта – це те, чому ми приділяємо велику увагу. У міру розвитку споживчого попиту та попиту з боку продавців ми розвиватимемося разом з ним», – додав Білл Ріді.

Крім того, Ріді вказав, що Google Pay не буде додавати збори або комісію в рамках реорганізації, заявивши, що «допомога більшої активності у безкоштовній та відкритій мережі приносить дивіденди бізнесу загалом».

Разом з тим, Bloomberg зазначає, що заяви Google пішли слідком за рішенням компанії в жовтні 2021 відмовитися від планів з розробки послуги цифрового банкінгу, відомої як Plex. «Ми не банк – ми не збираємося ним бути», – підтвердив Реді.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що шахрайство з кредитами: послуга в «Діє» запобігла сотням афер.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».