Бум нових ФОП – українці масово реєстрували бізнес у травні

  • Юлия
  • 01.06.2022 330

За даними «Опендатабот», за останній тиждень травня в Україні було зареєстровано 4454 ФОП, що є найбільшим показником з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Так, кількість реєстрацій нових юридичних осіб в Україні залишається стабільною, за останній тиждень з'явилося 643 нові компанії.

Як йдеться в повідомленні платформи для роботи з відкритими даними «Опендатабот», це середній показник реєстрацій юридичних осіб у травні та рівно в 10 разів більше, ніж було в перший тиждень після відкриття реєстру два місяці тому.

Крім того, в Опендатаботі нагадали, що в перші тижні війни Єдиний державний реєстр не працював. Відповідно, наприкінці лютого та на початку травня нові бізнеси в Україні не реєструвалися.

Тим не менш, з моменту відкриття реєстру кількість нових компаній та ФОП у країні постійно зростає.

Станом на середину квітня з початку війни в Україні зареєстрували понад 1200 компаній та понад 10 тисяч фізичних осіб підприємців.

До речі, 19% закладів громадського харчування в Україні продовжували працювати навіть у перші дні війни. Про це повідомляє українська компанія з автоматизації закладів Poster POS.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що українці зможуть купувати військові облігації через Дію.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».