Cashless-тенденції: обсяг безготівкових операцій в Україні перевищив 55%

  • Юлия
  • 13.07.2020 1642

За даними Нацбанку, частка безготівкових розрахунків серед українських власників банківських карт продовжує впевнено рости.

Як наголошується в повідомленні, в період карантину кешлесс-платежі довели свою безпеку і зручність. Таким чином, вибір українців на користь безконтактних платежів очевидний.

На сьогоднішній день безготівкові платежі входять у звичку навіть тих українців, хто ними раніше не користувався.

Так, частка за обсягом безготівкових операцій з платіжними картками за підсумками травня 2020 року склала 55,5%. Що стосується кількості – вона ще вища – 87 з 100 операцій з банківськими картками проводилися в травні за безготівковим розрахунком.

Крім того, в НБУ повідомили, що планують публікувати статистику про стан карткового ринку не раз в квартал, як раніше, а щомісяця.

Пов’язано це з тим, відзначається в повідомленні, що з початку року змінилася періодичність надання статистичної інформації про платіжні картки банками. Іншими словами, банки тепер звітують НБУ не щокварталу, а щомісяця.

Для довідки варто відзначити, що в поточному році через карантинних заходів українці стали все частіше вибирати безготівкові способи оплати та розрахунки онлайн.

[Subscription]

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні стартує сервіс спрощеної оплати від Visa. Новий сервіс спрощує прийом оплати і для продавців – зменшує кількість відмов від оплати обраних покупок завдяки забезпеченню єдиної інтеграції для карт кількох платіжних систем.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».