Через інтернет-банкінг українці більше купували валюти, ніж продавали

  • Юлия
  • 27.07.2020 991

Протягом минулого року українці онлайн купили у банків 1,08 млрд доларів.

Послуги покупки-продажу валюти через онлайн-банкінг в Україні в минулому році надавали 52 банки.

Відзначається, що населення продало онлайн 0,98 млрд. доларів через 41 український банк, повідомляє «Фінансовий клуб» в проекті «50 провідних банків України - 2020».

Варто відзначити, що з лютого минулого року в Україні діє закон «Про валюті і валютні операції». В рамках даного закону банки отримали можливість пропонувати обмін валют онлайн фізичним особам.

Так, першими почали надавати дану послугу 7 основних банків: Альфа-Банк, Приватбанк, банк Конкорд, Універсал Банк (проект monobank), Укрсиббанк, Альтбанк і ОТП Банк.

Протягом декількох місяців до ініціативи підключилися й інші банки, до кінця року їх кількість зросла в рази. Проте, іншим банкам знадобилося трохи більше часу для запуску даної послуги, деякі банки ввели обмін валюти онлайн тільки в 2020 році.

Повідомляється, що з технічних причин ряд банків відклали запуск обміну валют в інтернет-банкінгу, але послуга обов’язково буде введена в майбутньому, імовірно в 2021 році.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Apple Face ID вже розпізнає користувачів по малюнку лицьових вен.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».